Serwis Internetowy Miasta Pińczów

VI Otwarty Turniej Tańca – zapisy

0 komentarzy

Kolejne zmiany technologiczne

7 października 2001 | , | Wyświetleń: 125

Nasz Serwis dziś przeszedł kolejną zmianę technologiczną. A mianowicie w nowym wydaniu pojawiła się Galeria zdjęć. Jest obsługiwana dynamicznie i mamy nadzieję, że główną różnicę jaką odczujecie to wygoda w przeglądaniu obrazków. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia czy teraz oglądanie zdjęć jest wygodne i przyjemne. Czekamy na Wasze uwagi i pomysły !
Być może też zauważyliście, że na nowo zaczęła działać wyszukiwarka serwisu. Ciekawe co wy na to? Czy jest lepsza od poprzedniej, może całkiem inna – sami sie o tym przekonajcie – wpisując dowolne słowo w wyszukiwarce na stronie głównej. Jeśli zauważycie jakieś nieprawidłowości – napiszcie nam o tym – najlepszych betatesterów postaramy się nagrodzić !
Poza tym postanowiliśmy też przenieść bazę absolwentów LO tam gdzie być powinna, czyli na strony Liceum Ogólnokształcącego w Pińczowie. Ale cały czas działa baza zarówno na naszych stronach jak i na stronach LO i oczywiście jest to jedna baza, ale w dwóch miejscach (więc nie musicie się wpisywać po raz drugi). Wkrótce wycofamy bazę z naszych stron i zostanie wtedy tylko na stronach LO.

Dodaj komentarz


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com