Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Odpalamy zapisy na ” IV Bieg Szlakiem Mięty i Kamienia” 

0 komentarzy

Zbigniew Kierkowski ponownie wybrany na prezesa Powiatowego Związku OSP

3 grudnia 2016 | redakcja, pinczow.com | Wyświetleń: 1 006

24 listopada w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury odbył się zjazd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Podczas zjazdu podsumowano 5 ostatnich lat działalności, a także wybrano nowy zarząd.

58401f99818ee_osize1068x623q71h880499

Przybyli na zjazd delegaci zdecydowali, że nowym – starym prezesem został Zbigniew Kierkowski. 20 osobowy zarząd  wybrał Jarosława Wleciała na przewodniczącego komisji rewizyjnej, Włodzimierz Badurak -burmistrz Pińczowa, Marek Długosz, Zdzisław Leks – burmistrz Działoszyc, Tadeusz Sułek –  wójt gminy Złota zostali wybrani delegatami na Zjazd Wojewódzki.

58401fbc22764_p

58401fb2733d8_p

Zjazd poprzedziła uroczysta Msza Święta którą celebrowali wspólnie: kapelan powiatowy ksiądz dziekan Jan Staworzyński oraz dziekan Działoszyc ksiądz Stefan Świderski.
W powiecie pińczowskim czynnie działają  62 jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej, 6 Kobiecych Drużyn Pożarniczych i 21 Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

8 odpowiedzi na “Zbigniew Kierkowski ponownie wybrany na prezesa Powiatowego Związku OSP”

 1. osp napisał(a):

  Bez zjazdu też by się obeszło . Odczytać kandydatów i formalność delegaci podnoszą ręce . Układ zamknięty . Wybory rozstrzygnięte przed wyborami .Nic się nie zmieniło . A Prezes Kamysz tyle zmian obiecuje . I wszystko na marne . Wypisuję się z tego układu .

 2. kaban napisał(a):

  Druh z pocztu sztandarowego, jak się trzyma sztandar, jak się trzyma wolną rękę?

 3. ja do kaban napisał(a):

  Lewa ręka opuszczona wzdłuż szwów spodni. a tu moze tak uchwyciło zdjecie. jak sam widzisz to jeszcze sztandar nie jest przełoziny z pozycji marszowej do pozycji na bacznosc. jak sie nie znasz to sie nie wypowiadaj

 4. radiotechnik napisał(a):

  Powiem tak: w postawie swobodnej prawa ręka powinna trzymać sztandar na wysokości pasa głównego, sztandar nie może być przechylony, powinien stać prosto, sprzączka pasa powinna być z drugiej strony łączenia marynarki. Generalnie są to błahe rzeczy, nie mniej jednak wprawne oko człowieka obytego z musztrą je wychwyci.

 5. fik napisał(a):

  jak maszerujesz to sztandar jest trzymany na ramieniu.
  tu poprostu jeszcze nie został dostawiony do nogi.
  był w trakcie przekładania.za wzczesnie było zrobione zdjecie

 6. radiotechnik napisał(a):

  Też tak mogło być.

 7. strażak napisał(a):

  a pasy to milicjantów z drogówki, bo w regulaminie osp jest mowa o czarnych, o szarfie już nie wspomnę, że niewłaściwa

 8. bzyk napisał(a):

  Radiotechnik jak widze to Ty musisz być mądre chłopisko no pełen podziwu jestem. Ja myślałem do tej pory, że ręka mo być w kieszyni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com