Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Odpalamy zapisy na ” IV Bieg Szlakiem Mięty i Kamienia” 

0 komentarzy

Michał Pasternak trenuje z tajskim Bruce’em Lee i rywalem Mameda

7 stycznia 2017 | źródło:, www.mmania.pl | Wyświetleń: 735

Michał Pasternak (11-2 MMA) to kolejny, polski wojownik który wybrał się do Phuket Top Team, aby szlifować formę i podnosić (nie tylko stójkowe) umiejętności. Polak, który czeka na kolejną walkę w największej azjatyckiej organizacji MMA ONE Championship, jest w Tajlandii od blisko miesiąca. Jak ocenia swój pobyt? Jakie są jego najbliższe plany? Czy jemu też podoba się tajska kuchnia? I jak znosi upały?

Michał z Yai Chanai, któego sam nazywa „tajskim Bruce’em Lee”

Oto co reprezentant Nastula & Okniński Team, który trenuje w PTT m.in. z wieloma fachowcami w swojej dziedzinie (jednego z nich, Yai Chanaia, Polak nazwał nawet „tajskim Bruce’em Lee), sam mówi na ten temat:

Na razie wszytko jest bardzo dobrze, jem zdrowo i do tego smacznie, muszę przyznać że tajska kuchnia mi podchodzi. Co do klimatu i upału to coraz mniej mi dokucza, wiec można powiedzieć że pomału się przyzwyczajam. Warunki mieszkalne rownież sa bardzo dobre. Może nie jest to pięciogwiazdkowy hotel, ale zdaję sobie sprawę że przyleciałem do Tajlandii ciężko pracować, a nie na wakacje – mówi Polak.

Same treningi są super. A to przecież najważniejsza kwestia. Robie bardzo dużo zapasów, BJJ oraz boksu tajskiego. Mam dobrą ekipę do sparingów. Jest z nami m.in. mistrz ONE Vitaly Bigdash, a wczoraj przyleciał Luke Barnatt, najbliższy przeciwnik Mameda Khalidova, wiec mam z kim robić i kogo podpatrywać. No i oczywiście czekam na wielka nadzieje polskiego MMA, Krzycha Jotkę. Jak on sie tu wreszcie pojawi, to będziemy mieć komplet – wyjaśnia Pasternak.

Dodajmy, że Bigdash (8-0 MMA) kończy właśnie przygotowania do walki w Dżakarcie, którą stoczy 14 stycznia. Pierwotnie rywalem Rosjanina miał być inny Polak, Marcin Prachnio (12-2 MMA), jednak ostatecznie z powodu choroby nasz utytułowany karateka nie był w stanie zmierzyć się w boju o pas z Bigdashem.

Natomiast Barnett (11-3 MMA), który będzie teraz trenował w Tajlandii wspólnie z podopiecznym Mirosława Oknińskiego, skrzyżuje rękawice z Mamedem Khalidovem (32-4-2 MMA) podczas gali ACB, która została zaplanowana na 11 marca 2017 w Manchesterze.

A kiedy samego Pasternaka zobaczymy w klatce?

więcej przeczytaj na stronie www.mmania.pl

4 odpowiedzi na “Michał Pasternak trenuje z tajskim Bruce’em Lee i rywalem Mameda”

 1. leśne licho napisał(a):

  Michał trzymam kciuki. Trenujesz, wierzysz, walczysz. Dasz radę. Wierzę, że jeszcze wszystko co najlepsze w sporcie będzie Twoim udziałem.

 2. ja napisał(a):

  podbijam

 3. Jan napisał(a):

  Jakis maly ten ich Bruce Lee

 4. kanapowiec napisał(a):

  mały ale spuściłby mu w………

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com