Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Odpalamy zapisy na ” IV Bieg Szlakiem Mięty i Kamienia” 

0 komentarzy

Niespodziewany występ „Piaska” w kościele w Bogucicach

7 stycznia 2017 | redakcja, pinczow.com, fot, video: Gosia Rusak | Wyświetleń: 1 174

Takiego Święta Trzech Króli w kościele Najświętszej Maryi Panny w Bogucicach nikt się nie spodziewał. Ku zaskoczeniu wiernych, którzy w piątkowe popołudnie zjawili się w swojej świątyni, na chórze rozbrzmiał głos znanego i lubianego wokalisty. Tym artystą okazał się Andrzej „Piasek” Piaseczny, który tego dnia obchodził urodziny.

„Piasek” przywitał wszystkich kolędą „Bóg  się rodzi”, nie zabrakło też kolęd jak: „Cicha Noc”, czy „Lulajże, Jezuniu”. Na koniec Andrzej Piaseczny zaśpiewał piosenkę „Kochajmy się zimą”, którą nagrał wspólnie z Sewerynem Krajewskim. Fragment tej piosenki prezentujemy poniżej, nagrany przez naszą czytelniczkę, Gosię z Bogucic.

To nie pierwsze tak spontaniczne kolędowanie Piasecznego, bo to już kolejny raz kiedy z początkiem roku odwiedza kościół w naszym województwie i wspólnie z wiernymi śpiewa kolędy i pastorałki. Po wspólnym kolędowaniu, mieszkańcy Bogucic nagrodzili niespodziewanego gościa gromkimi brawami i odśpiewali wspólnie sto lat jubilatowi.

Po zakończeniu Mszy, mieszkańcy Bogucic mieli okazję zrobić sobie wspólne zdjęcia ze znanym kielczaninem.

5 odpowiedzi na “Niespodziewany występ „Piaska” w kościele w Bogucicach”

 1. Anonim napisał(a):

  kochajmy sie zima- moze te slowa do niektorych przemowia G..

 2. Wanda napisał(a):

  Oto przykład jak powinien organizować życie parafii ksiądz . Proboszcz jest super człowiekiem.bywam czasami w tym kościółku i obserwuje. Szacunek.

 3. kiki napisał(a):

  A gdzie jest Radiotechnik z komentarzem dlaczego milczy. Przecież już powinno być odpowiednio skomentowane 🙂

 4. Małgosia napisał(a):

  Dziękujemy Panie Andrzeju za przepiękny koncert dla naszej społeczności w Bogucicach, tak WIELKI ARTYSTA nie zapomniał o nas i podzielił się z nami swą radością z narodzin Jezuska, a NASZ KS. Proboszcz jeszcze raz udowodnił, że wszyscy jesteśmy równi i dumni z narodzin Pana Jezusa.

 5. RADIOTECHHNIKK napisał(a):

  POZDROWIOM WSZYSTKICHH

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com