Serwis Internetowy Miasta Pińczów

VI Otwarty Turniej Tańca – zapisy

0 komentarzy

Wystartuj w WOŚPowym “Biegu po Serce”

14 stycznia 2017 | NiL. redakcja, fot: pinczow.com, Victoria Pińczów | Wyświetleń: 522

Przypominamy o jutrzejszym “Bieg po Serce”, organizowanym w ramach 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pińczowie. Rekreacyjne zawody na dystansie 3,5 km rozpoczną się o godzinie 11:00. Trasa biec będzie dookoła pińczowskiego zalewu. Po raz pierwszy głównym organizatorem biegu jest Victoria Pińczów przy współudziale pińczowskiej grupy biegowej Biegnę, ale dokąd – “BAD”.

Start i meta usytuowane będą przy Hali Widowiskowo- Sportowej w Pińczowie. Warunkiem uczestnictwa w biegu jest “wpisowe” w kwocie minimum 10 zł, które w całości będzie przekazane na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Osoby niepełnoletnie muszą dostarczyć przed zawodami oświadczenie rodzica o zgodzie na udział w biegu. Oświadczenie dostępne (kliknij TUTAJ), na fanpagu organizatorów lub będzie można je wypełnić bezpośrednio przed biegiem.

Organizatorzy zapraszają również osoby chodzące z kijkami. Miłośnicy nordic walking jak najbardziej mile widziani bowiem wydarzenie ma charakter rekreacyjno- charytatywny i nie czas pokonania trasy a udział jest tu ważny – czytamy na fanpage Victorii Pińczów. Po ukończonym biegu/marszu będzie można rozgrzać się ciepłą herbatką i przekąsić coś na słodko.

 Osoby chcące wystartować w biegu, proszone są o wcześniejsze przybycie do hali w celu rejestracji.

Partnerem biegu jest Powiatowy Ośrodek Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji.

2 odpowiedzi na “Wystartuj w WOŚPowym “Biegu po Serce””

  1. De-best napisał(a):

    Bardzo przykre, że Nasi strażacy nie brali oficjalnie udziału w O Ś W. Nieoficjalnie też nie było Panów strażaków w komitetach WOŚP. Wstyd, przypomnimy Wam o tym.

  2. TPI34 napisał(a):

    Skoro bieg czy tam rajd tzn. kolejny najważniejszy sukces pana Starosty Kierkowskiego. No i forsowanie likwidacji Ginekologii i Położnictwa w Pińczowie. Tak wspaniałego mamy Starostę, tak mocno trzyma stołek z ponoć za 15 tys. miesięcznie. Proponuje by pływalnia “Delfinek” była im. Zbigniewa Kierkowskiego. Poniżej napis: “Pan Starosta Pińczowski organizator rajdów rowerowych, Biegu Mięty i Kamienia, walnie przyczynił się do zniszczenia Szpitala Powiatowego w Pińczowie”.

Dodaj komentarz


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com