Wakacje z kulturą

0 komentarzy

Wysokie zwycięstwo Siniatu, na wagę fotelu lidera

15 stycznia 2017 | NiL. redakcja, pinczow.com, za ligafirm.pinczow.eu | Wyświetleń: 292

Po trzytygodniowej przerwie świąteczno – noworocznej, piłkarze halowi powrócili na parkiety Pińczowskiej Ligi Firm. Kibice, którzy w piątkowy wieczór zgromadzili się w hali widowiskowo – sportowej w Pińczowie nie mogli narzekać na brak emocji. Pomimo, że mecz Matuszczyk – Urząd Miejski Pińczów został przełożony, w rozegranych trzech meczach, strzelono aż 19 bramek.

W pierwszym rozgrywanym spotkaniu, Urząd Gminy Złota przegrał z drużyną Eko – Dom 2:5, mimo że do przerwy „urzędnicy” ze Złotej prowadzili 2:1. Decydującą o losach meczu była trzecia bramka dla Eko – Dom, która podcięła skrzydła grającej bez zmiennika drużynie ze Złotej.

Na drugi mecz pomiędzy Eurocash, a  Siniatem czekali wszyscy kibice, którzy pojawili się tego dnia w pińczowskim „żółwiu”.  Stawką meczu był fotel lidera. Mecz zakończył się wysoką wygraną „gipsiarzy”, którzy zaaplikowali swoim rywalom aż 6 bramek, nie tracąc żadnej.

W ostatnim piątkowym meczu, Rob-Bud pokonał Kancelarię Nową 4:2. Było to pierwsze zwycięstwo „budowlanych” w obecnych rozgrywkach. Hat-trickiem w tym meczu popisał się Wiktor Nogacki, dzięki czemu awansował na pozycję vice lidera najlepszych strzelców.

Spotkanie Matuszczyka oraz Urzędu Miejskiego w Pińczowie zostało przełożone na 20 stycznia. Tego dnia rozegrana zostanie także VII kolejka PLF.  Początek pierwszego meczu godzina 17:30.

Po rozegraniu sześciu meczu, na pierwsze miejsce powrócili piłkarze Siniatu. Tabele zamykają zawodnicy Urzędu Gminy Złota. Video, piątka kolejki, zdjęcia, tabela i komplet wyników oraz wiele innych ciekawostek z PLF znaleźć można na stronie organizatora www.ligafirm.pinczow.eu.