Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Odpalamy zapisy na ” IV Bieg Szlakiem Mięty i Kamienia” 

0 komentarzy

Grała Pińczowska Liga Firm

5 lutego 2017 | NiL. redakcja, pinczow.com, za ligafirm.pinczow.eu | Wyświetleń: 450

Po tygodniowej przerwie, w piątek, w hali widowiskowo – sportowej w Pińczowie rozegrano X kolejkę Pińczowskiej Ligi Firm. Odbyły się trzy mecze, w tym jeden mecz przełożonej IX kolejki. Pomimo, że Siniat swój mecz musiał przesunąć na inny termin, ciągle pozostaje liderem. Rob – Bud przerwał zwycięska passę urzędników ze Złotej. Przemek Matyjas z kolejnymi golami.

W pierwszym meczu, Urząd Miejski w Pińczowie zremisował 3:3 z Eurocash. Po dwie bramki w tym spotkaniu strzelili Łukasz Biały z Urzędu i Przemysław Matyjas z Eurocach. Mecz rozegrano w ramach przełożonej IX kolejki. Kolejne mecze tej kolejki rozegrane zostaną w innym terminie. Drudzy na parkiecie pojawili się piłkarze ze Złotej i Rob – Budu. Po 24. minutach, a tyle trwa spotkanie w PLF, wynik na tablicy pokazywał  3:5 dla Rob- Bud. Trzy bramki dla zwycięzców tego meczu strzelił Daniel Sikora.

W ostatniej potyczce piątkowego wieczoru Eurocash przegrał z Eko – Dom 3:5. Mecz można było zaliczyć do tych zaciętych, a o losach spotkania zdecydowała końcówka meczu, w której bardziej skuteczni okazali się zawodnicy Eko – Domu. Dzięki tej wygranej awansowali na pozycję vice lidera zrównując się punktami z pierwszym Siniatem.

Tabele zamyka z 5. punktami Kancelaria Nowa. W klasyfikacji najlepszych strzelców ciągle na prowadzeniu Przemysław Matyjas, który powiększył swój dorobek strzelecki do 10 bramek. Kolejna kolejka rozegrana zostanie w najbliższy piątek, 10 lutego tradycyjnie w hali widowiskowo – sportowej w Pińczowie. Początek pierwszego spotkania godzina 17:30. Mecz w PLF sędziują Robert Szczygieł i Zdzisław Maj. Opiekę medyczną sprawuje Renata Bisikiewicz.

Video, piątka kolejki, zdjęcia, tabela i komplet wyników oraz wiele innych ciekawostek z PLF znaleźć można na stronie organizatora www.ligafirm.pinczow.eu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com