Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Odpalamy zapisy na ” IV Bieg Szlakiem Mięty i Kamienia” 

1 komentarz

Już w piątek III Halowy Turniej o Puchar Prezesa Victorii Pińczów

5 lutego 2017 | NiL. redakcja, pinczow.com, Victoria Pińczów | Wyświetleń: 393

Czołowe kluby piłkarskie województwa świętokrzyskiego wystąpią na III Halowym Turnieju Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Prezesa Victorii Pińczów. Impreza sportowa odbędzie się w piątek, 10 lutego w hali widowiskowo – sportowej w Pińczowie. Początek zawodów godzina 9:00. Wstęp wolny.

W turnieju weźmie udział 6 zespołów: występująca w II lidze Moravia Morawica oraz trzecioligowe drużyny z grupy świętokrzyskiej: TOPSPiN Promnik, KKP Kielce, LUKS Wisła Nowy Korczyn, Victoria Pińczów, a także zeszłoroczne triumfatorki – drużyna Stal Kunów. Podczas trwania turnieju odbędzie mecz pokazowy młodych adeptów szkółki piłkarskiej Styl- Sport, która zrzesza w swoich szeregach chłopców/piłkarzy z Ponidzia. Będzie zatem okazja przypatrzeć się „piłkarskiemu narybkowi” naszego miasta/gminy/powiatu.

Przy okazji zawodów, organizatorzy wspólnie ze wszystkimi zespołami czynnie włączą się w akcję charytatywną na rzecz niespełna 15 miesięcznej Oliwki, która zmaga się z dolegliwościami o podłożu neurologicznym. Akcja polega na zbieraniu nakrętek. Victoria Pińczów liczy również na wsparcie w tę akcję kibiców, którzy pojawią się w dniu turnieju w pińczowskiej hali. Przyniesione przez Was nakrętki zostaną przekazane rodzicom Oliwki. Niech to będzie symboliczny gest wsparcia i pomocy dla rodziny a przede wszystkim chorej dziewczynki. Szczegóły o akcji na plakacie.

Poniżej prezentujemy film autorstwa Piotra Czerwia podsumowujący zeszłoroczny, II Halowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Prezesa Victorii Pińczów.

Jedna odpowiedź do “Już w piątek III Halowy Turniej o Puchar Prezesa Victorii Pińczów”

  1. Anonim napisał(a):

    GB UB

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com