Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Odpalamy zapisy na ” IV Bieg Szlakiem Mięty i Kamienia” 

0 komentarzy

Wjechał pod nadjeżdżający pociąg

6 lutego 2017 | NiL. redakcja, pinczow.com, fot: KP PSP w Pińczowie | Wyświetleń: 752

W sobotnie przedpołudnie, w miejscowości Gołuchów w gminie Kije doszło do groźnego wypadku. Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym, 34 – letni kierowca Opla Astry wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg towarowy linii nr 70 – Włoszczowice – Chmielów k. Tarnobrzega.

O  ogromnym szczęściu może mówić kierowca Opla. Jego auto, jeszcze przez kilkaset metrów było pchane przez lokomotywę, a on sam wyszedł o własnych siłach z wraku samochodu. Pierwsi na miejsce wypadku pojawili się strażacy z pińczowskiej PSP oraz jednostki ochotniczych straży pożarnych z terenu gminy Kije. Kierowcy udzielono pomocy, a następnie zespół ratownictwa medycznego przetransportował poszkodowanego do szpitala.

Strażacy zabezpieczyli miejsce prowadzonych działań oraz podjęli czynności celem usunięcia pojazdu osobowego z torowiska. Droga oraz trakt kolejowy w miejscu wypadku były przez kilka godzin zamknięte, a ruch pojazdów został przywrócony ok. godziny 15:00.

5 odpowiedzi na “Wjechał pod nadjeżdżający pociąg”

 1. grzegorz napisał(a):

  W tym miejscu jedynie niewidomy nie powinien nie zauważyć pociągu .

 2. Les napisał(a):

  Niebiosa uratowaly idyjote a to dziala demoralizujaco na pozostalych

 3. Pan Jan Marian Euzebiusz napisał(a):

  Jedynie co może skutkować wpier… się pod nadjeżdżający pociąg to olewanie przepisów i brak uwagi i koncentracji. (Jedyne usprawiedliwienie takiego przypadku to nagły atak spowodowany stanem zdrowia inne kwestie to idiotyzm i debilizm )

 4. cieć napisał(a):

  Zabrać prawko

 5. xyz napisał(a):

  Szczęściaz , pociąg musiał naprawdę wolno jechać …….W innym przypadku mało by zostało z samochodu i tymba5rdziej z kierpowcy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com