Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Odpalamy zapisy na ” IV Bieg Szlakiem Mięty i Kamienia” 

1 komentarz

Koedukacyjny sparing szczypiornistek Nidy (foto)

8 lutego 2017 | NiL. redakcja, , pinczow.com | Wyświetleń: 619

Piłkarki ręczne Nidy Pińczów we wtorkowy wieczór, w hali widowiskowo – sportowej w Pińczowie rozegrały sparing z męską drużyną szczypiornistów PCS Staszów. Sędzią meczu był szkoleniowiec Nidy oraz PCS – Janusz Świętoń. Mecz zakończył się zwycięstwem zawodników ze Staszowa, ale nie wynik spotkania był najważniejszy, lecz zdobywanie cennego doświadczenia, choć każda z drużyn robiła wszystko by wygrać.

Podczas ponad godzinnego sparingu trener Świętoń dysygnował do gry 2 zespoły, które co kilka minut zmieniały się. Główny celem sparingu było zaprezentowanie się na tle dużo bardziej doświadczonego i przede wszystkim silniejszego rywala. Piłkarki ręczne Nidy nie mają czego się wstydzić. Pomimo porażki zaprezentowały kawał dobrego szczypiorniaka. Do  przerwy prowadziły 22- 18, jednak końcówka należała do ich kolegów ze Staszowa, którzy wykorzystali błędy w ataku i z kontry łatwo zdobywali bramki. Mecz zakończył się wynikiem 44 – 39 dla PCS Staszów

Zawodniczki Nidy coraz pewniej się czują grając razem, co widać było na parkiecie. Ten koedukacyjny sparing był sprawdzianem przez turniejem, który odbędzie się 18 lutego w Rzeszowie i będą to pierwsze oficjalne zawody klubu z Pińczowa. Pińczowianki rywalizować będą zespołami z Rzeszowa: AZS Uniwersytet, Politechnika i Handball Rzeszów. Trzymajmy kciuki z Nasze piłkarki.

2 odpowiedzi na “Koedukacyjny sparing szczypiornistek Nidy (foto)”

  1. Anonim napisał(a):

    Poprosilabym o wiecej fotek z gory dzieki:-)

  2. Fan napisał(a):

    Brawo dziewczęta !!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com