Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Odpalamy zapisy na ” IV Bieg Szlakiem Mięty i Kamienia” 

0 komentarzy

II Imieninowy Rajd Pieszy Józefa Piłsudskiego na trasie Pińczów-Grudzyny

25 lutego 2017 | KM, Związek Strzelecki "Strzelec" Pińczów | Wyświetleń: 507

Jednostka Strzelecka 2131 Pińczów oraz Muzeum Regionalne w Pińczowie serdecznie zaprasza do udziału w II Imieninowym Rajdzie Pieszym Józefa Piłsudskiego na trasie Pińczów-Grudzyny.

Udział wziąć może każdy, bez względu na wiek, płeć, poglądy, miejsce zamieszkania. Wszystkich zapraszamy do wspólnej integracji. Zapisy prowadzone są w Muzeum Regionalnym w Pińczowie (tel: 41 357 24 72). Prosimy o udostępnianie informacji swoim znajomym!

10 odpowiedzi na “II Imieninowy Rajd Pieszy Józefa Piłsudskiego na trasie Pińczów-Grudzyny”

 1. Obserwator napisał(a):

  Dla dochowania wierności prawdzie historycznej mieszkańcy domów wzdłuż trasy rajdu powinni zamykać domy/okna/okiennice i kryć się tak aby uczestnicy mieli wrażenie, że nikt tam na nich nie czeka.

 2. Strzelec napisał(a):

  Niestety, to smutna prawda. Winą była niesamowita ciemnota panująca w Królestwie. Ponidzie wiodło tu prym. Przetrwała ta ciemnota doskonale do dziś. Świadczą o tym poza wynikami wyborów samorządowych np. w pińczowskim, wpisy tu na forum, powtarzające komunistyczna propagande o żołnierzach wyklętych. Dużo jeszcze żyje wnuczusiów starych ubeków pińczowskich.

 3. Solidarność? z kim... napisał(a):

  Czekamy na byłego żołnierza Mariusza Powałkiewicza obecnie nauczyciela Gimnazjum nr 2 aby razem z dziećmi udał się na rajd. Niech uczy młodzież patriotyzmu. Jak długo jeszcze w naszym nieszcęsnym Pińczowie były konfident służb PRL będzie nauczycielem i wychowacą. Andrzej Gwiazda ostatnio powiedział: Oczywiście, że tak. Człowiek, który donosił na kolegów jest pozbawiony jakichkolwiek zasad, więc stanowi materiał do wykorzystania przez każdego.

 4. kuba napisał(a):

  Czekamy na zdjęcia z Rajdu i prelekcji p. Mariusza

 5. radiotechnik napisał(a):

  Ostatnio to aż boję się wchodzić na pinczow.com bo nie wiem z której strony wyskoczy mi temat agenturalnej przeszłości pana Pomara…i bardzo dobrze, bo takie zachowania należy piętnować!

 6. do kuby napisał(a):

  rozumie, że chodzi o strzelca Mariusza Korzeniowskiego, w tym temacie nikt nie zarzuci mu niekompetencji.

 7. Hiszpan z Pińczowa. napisał(a):

  Niech Znojek i Greń zajmą się tym, za co miasto im płaci. Od 5 lat niszczeje zabytkowy budynek po byłym Archiwum Państwowym przy ul. Batalionów Chłopskich 32. Obiekt jest unikatowy zabytkiem na skalę krajową! A tymczasem nieogrzewany, niewietrzony, pozbawiony elementarnej opieki konserwatorskiej zamienia się powoli, ale nieuchronnie w ruinę! Klucze od obiektu wiszą na kołku w Muzeum i najwyraźniej jego pracownicy mają zabytek w d…e! Za półtora roku wybory samorządowe i Nowy Burmistrz rozliczy z pewnością to ewidentne zaniedbanie i nieróbstwo… Nieroby zamiast sumiennie wypełniać statutowe obowiązki szukają taniego poklasku i robią medialny szum wokół siebie.

 8. do hiszpana napisał(a):

  Oczywiście za rajd należy się pochwała bo wreszcie coś nowego. ja chociaż jestem dużo, dużo starszy od ciebie mam zamiar zapisać się i zobaczyć to z bliska. pisanie o pracownikach muzeum -nieroby- jest niegrzeczne baranie.

 9. Hiszpan z Pińczowa. napisał(a):

  Słuchaj stary durniu! Barbarzyństwem jest przyzwolenie nie zagładę zabytku! A ty mi wyjeżdżasz z niegrzecznością… wobec nierobów!!!

 10. stary dureń napisał(a):

  żenada. Hiszpan szczerze wszystkiego najgorszego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com