Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Odpalamy zapisy na ” IV Bieg Szlakiem Mięty i Kamienia” 

1 komentarz

Turnieju „Mistrzów Futsalu” jutro w Pińczowie

2 marca 2017 | NiL. redakcja, pinczow.com | Wyświetleń: 295

Już jutro, na parkiecie hali widowiskowo – sportowej w Pińczowie zagrają najlepsze halowe zespoły piłki nożnej z województwa świętokrzyskiego. Wszystko to w ramach turnieju „Mistrzów Futsalu”, który po raz pierwszy organizowany jest w naszym mieście. Niestety nie wystąpi wcześniej zapowiadany Mardex. Drużyna z Morawicy zmaga się z falą kontuzji. Początek turnieju godzina 15:00. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

Rozlosowane zostały już w grupy piątkowych zawodów. W grupie A z racji, że wycofała się drużyna Mardexu wystąpią tylko trzy zespoły: Siniat Pińczów, Grillmax&A-TU WAT oraz Rolmet Kazimierza Wielka. W grupie B zagrają: mistrz województwa świętokrzyskiego w futsalu 2016 – Maxfarbex Busko, Caffaro Kazimierza Wielka, Matuszczyk Pińczów i Campeones z Wąchocka.

Poniżej terminarz spotkać grupowych turnieju „Mistrzów Futsalu”.

15:25 Maxfarbex – Caffaro

15:50 Siniat – Grill Max & A-TU WAT

16:15 Matuszczyk – Wąchock

16:40 Siniat – Rolmet

17:05 Maxfarbex – Wąchock

17:30 Caffaro – Matuszczyk

17:55 Grill Max & A-TU WAT – Rolmet

18:20 Maxfarbex – Matuszczyk

18:45 Wąchock – Caffaro

Do półfinału awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej z grup. Zwycięzcy par półfinałowych zmierzą się w wielkim finale. Planowane zakończenie turnieju przewidziano na godzinę 21:10.

Dla tych którzy nie będą mogli obejrzeć zawodów na hali w Pińczowie, za pośrednictwem Internetu z całego turnieju na portalu społecznościowym facebook będzie prowadzona transmisja live (kliknij TUTAJ).

Patronat honorowy nad turniejem objął burmistrz Miasta i Gminy Pińczów – Włodzimierz Badurak. Pomysłodawcą zawodów jest animator sportu – Łukasz Biały.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com