Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Odpalamy zapisy na ” IV Bieg Szlakiem Mięty i Kamienia” 

1 komentarz

Nida Pińczów powraca na ligowe boiska

4 marca 2017 | NiL. redakcja, pinczow.com | Wyświetleń: 416

Już w najbliższą niedziele, na ligowe boiska powracają rozgrywki IV ligi grupy świętokrzyskiej w której występuje zespół pińczowskiej Nidy. Żółto – niebiescy podejmować będą na własnym stadionie sąsiadującą w tabeli Nidziankę Bieliny. Początek spotkania godzina 14:00.

Pińczowianie rundę jesienną zakończyli na  15 miejscu, ale jak zapowiada trener Ruszkowski, runda wiosenna pomimo ciągłych problemów kadrowych będzie udana. W niedzielnym meczu z powodu urazów nie wystąpią Dawid Skowera i Artur Karasek. Ze składu wypadł również Krystian Ryński i nie wystąpi w wiosennych meczach.

Jest szansa na grę Marcela Motyla, który po długiej przerwie spowodowanej kontuzją wrócił do treningów. Do drużyny w przerwie zimowej powrócił także Paweł Chacaga, który powinien być dużym wzmocnieniem dla Nidy Pińczów. Pozostali zawodnicy są gotowi do gry, jednak kto wystąpi w niedzielę, jest jeszcze tajemnicą trenera.

Niedzielny mecz będzie tym za tzw. 6 punktów. Zwycięstwo w tym spotkaniu, przy dobrym układzie innych wyników pozwoli na opuszczenie strefy spadkowej i będzie niewątpliwie motywacyjną odskocznią do zdobywania punktów w kolejnych spotkaniach.

3 odpowiedzi na “Nida Pińczów powraca na ligowe boiska”

  1. obiektywny napisał(a):

    Nida grać kur…mać

  2. Anonim napisał(a):

    Może jednak Nidziankę Bieliny? Bielany to w stolycy, a to inna liga.

  3. gracz napisał(a):

    2:0 włeb

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com