Zaproszenie na Dni Ponidzia – program w całości

18 komentarzy

Porażka na inaugurację rundy wiosennej

6 marca 2017 | NiL, redakcja, pinczow.com | Wyświetleń: 385

Piłkarze Nidy Pińczów przegrali u siebie mecz XVIII kolejki IV ligi grupy świętokrzyskiej z Nidzianką Bieliny 0:2. Niedzielna porażka zepchnęła żółto – niebieskich na przedostatnie miejsce w tabeli. Przed podopiecznymi Cezarego Ruszkowskiego dwa ciężkie wyjazdy do Staszowa i Jędrzejowa. Kolejny mecz w Pińczowie, piłkarze Nidy rozegrają 26 marca.

Nida Pińczów – Nidzianka Bieliny 0:2 (0:0)
53′ Mariusz Maciejski, 79′ Krzysztof Kobyłecki

Nida: Michał Nawrot – Karol Dudzik, Konrad Ciacia, Łukasz Mika, Piotr Piwowar, Michał Krzak, Paweł Chacaga (67. Adrian Brzezoń), Wiktor Nogacki (86. Dariusz Gałęziowski), Grzegorz Toboła (61. Marcin Szafraniec), Piotr Gajda, Maciej Pawłowski (61. Jacek Kempkiewicz)

Mecz z Nidzianką był meczem o tzw. sześć punktów. Spotkanie było wyrównane, ale to goście z Bielin byli skuteczniejsi. Pierwsza bramka padła w 53. minucie, a jej strzelcem został Mariusz Maciejski. Podwyższył w 79. minucie Krzysztof Kobyłecki. Piłkarze Nidy mieli kilka okazji do strzelenia bramki, ale zabrakło skuteczności.

6 odpowiedzi na “Porażka na inaugurację rundy wiosennej”