Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Odpalamy zapisy na ” IV Bieg Szlakiem Mięty i Kamienia” 

1 komentarz

„Przyłapani na czytaniu” – konkurs fotograficzny

7 marca 2017 | Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Pińczowie, | Wyświetleń: 490
 
 „Przyłapani na czytaniu” – konkurs fotograficzny
 

Regulamin konkursu fotograficznego ?Przyłapani na czytaniu?

1. Konkurs trwa od 1 marca do 31 maja 2017 r.
2. Konkurs jest adresowany do mieszkańców naszego regionu: dzieci, młodzieży i dorosłych.
3. Zdjęcie musi zawierać elementy pozwalające na powiązanie go z tematyką książki i czytelnictwa.
4. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia, które nie były nagradzane w innych konkursach. Fotografie powinny mieć format zbliżony do pocztówkowego (10×15 cm).
5. Prace konkursowe można przesyłać w postaci cyfrowej drogą elektroniczną na adres szaniecki@op.pl lub dostarczyć osobiście w postaci papierowej do Biblioteki, pod adres ul. Nowy Świat 3, Pińczów.
6. Każde zdjęcie powinno być zaopatrzone w następujące dane: imię, nazwisko i wiek autora, miejsce zamieszkania.
7. Dostarczając fotografię konkursową uczestnik zapewnia, że jest jej autorem oraz, że przysługuje mu pełnia autorskich praw osobistych i majątkowych, a także, że prawa te nie są obciążone prawami osób trzecich.
8. O ile na fotografii konkursowej znajduje się wizerunek człowieka, uczestnik dostarczając fotografię zapewnia, że osoba, która znajduje się na tej fotografii wyraziła zgodę na nieodpłatną publikację.
9. Dostarczając fotografię uczestnik zobowiązuje się wobec Organizatora do naprawienia szkody jaką może ponieść Organizator w związku z roszczeniami osób trzecich związanymi z prawami autorskimi do fotografii, prawami wizerunku lub wszelkimi innymi prawami.
10. Organizator zastrzega sobie prawo do bezpłatnego wykorzystania prac do celów promocyjnych, wydawniczych i innych zgodnych z działalnością Organizatora.
11. Zgłoszenie się do konkursu traktowane jest jako uznanie warunków regulaminu oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną w Pińczowie w związku z udziałem w konkursie fotograficznym ?Przyłapani na czytaniu? zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późn. zmianami).
12. Najlepsze prace zostaną nagrodzone i umieszczone na stronie internetowej Biblioteki, ewentualnie również ukażą się w artykułach lokalnych czasopism.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com