Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Osobowość Roku Gminy Pińczów

20 komentarzy

Michał Pasternak znów zawalczy w Polsce

15 kwietnia 2017 | NiL. redakcja, pinczow.com | Wyświetleń: 1 062

Jak podaje portal sportywalki.org, Michał Pasternak (11-2) zawalczy w Profesjonalnej Lidze MMA. Będzie to 14 walka pińczowianina w jego zawodowej karierze. Rywalem Michała będzie klubowy kolega Mameda Chalidowa, reprezentujący Arrachion MMA Olsztyn – Sylwester Borys (9-4). Walka Pasternak – Borys odbędzie się 20 maja, podczas 73. Gali PLMMA w Ciechanowie.


Michał Pasternak jest po 3 miesięcznym zgrupowaniu w Tajlandii , gdzie przygotowywał się do swojej kolejnej walki dla największej azjatyckiej federacji MMA – One Championship. Z powodu, że walka Michała w Azji została przełożona na inny termin i przy zgodzie włodarzy azjatyckiej federacji, pińczowianin zawalczy dla  Profesjonalnej Ligi MMA, w której rozpoczynał swoją zawodową karierę oraz przez długi czas był mistrzem tej federacji.

Do największych osiągnięć rywala Michała –  Sylwestra Borysa należą: 3 miejsce w Pucharze Polski Wschodniej, 2 miejsce w Mistrzostwach Polski Amatoskiego MMA, 1 miejsce Pucharze Pomorza Amatorskiego MMA oraz zwycięstwo w pierwszej edycji programu MMAster.

73. Gala PLMMA w Ciechanowie będzie transmitowana na żywo w TV Puls.

3 odpowiedzi na “Michał Pasternak znów zawalczy w Polsce”

  1. bobik napisał(a):

    I znów omłot

  2. radiotechnik napisał(a):

    Kto wie, może i omłot dostanie, ale przynajmniej coś próbuje robić i niech robi dalej, skoro jakoś mu to wychodzi i poważne organizacje MMA angażują go w walki.

  3. znawca napisał(a):

    pozer !!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com