Odpalamy zapisy na ” IV Bieg Szlakiem Mięty i Kamienia”

1 komentarz

Cenna Victoria Victorii Pińczów

23 kwietnia 2017 | NiL. redakcja, pinczow.com, Victoria Pińczów | Wyświetleń: 453

Podopieczne Jacka Pasternaka i Rafała Sobolewskiego wygrały wyjazdowy mecz z TOPSPiN Promik 3:1 –  mimo, że do przerwy przegrywały 1:0. Był to mecz o tzw. „sześć punktów”. Victoria po tym zwycięstwie mocno zbliżyła się do Promnika w ligowej tabeli, tracąc do nich zaledwie dwa punkty.

TOPSPiN Promik – Victoria Pińczów 1:3 (1:0)
Natalia Wawrzeńczyk 33 – Wiola Puchała 62, Natalia Stanek 67, Beata Konofal 77

Victoria:  Agata Skrzypek –  Ela Gajda (67` Natalia Stanek), Wiktoria Domagała, Weronika Duda, Paulina Klasińska, Beata Konofal (79` Amelia Misztal), Wiola Puchała, Klaudia Kłys, Wiktoria Adamczyk (70` Weronika Białczyk), Marysia Skrzypek (64` Anita Kopeć), Karina Janusek.

W pierwszej połowie drużyna Victorii miała lekką przewagę, stwarzając sobie kilka klarownych sytuacji do strzelenia gola. Jednak pierwszą bramkę w tym meczu strzeliły gospodynie. W 33.minucie,  strzałem za pola karnego zawodniczka TOPSPiNu – Natalia Wawrzeńczyk nie dała żadnych szans bramkarce Victorii – Agacie Skrzypek i to piłkarki z Promnika schodziły na przerwę z jednobramkową zaliczką.

Na drugą połowę, mimo niekorzystnego wyniku drużyna Victorii wyszła bardzo zdeterminowana do odrabiania strat. Na pierwszą bramkę dla Victorii musieliśmy czekać do 62. minuty. Wiola Puchała strzałem z ostrego konta po długim roku z około 15. metrów doprowadziła do remisu. Świetnie wejście smoka zaliczyła Natalia Stanek, która w 67. minucie zmieniła na boisku Elę Gajdę, a w 73 strzeliła bramkę dającą prowadzenie Victorii. Kropkę nad i postawiła w 77. minucie Beata Konofal, pieczętując cenne zwycięstwo 3:1.

Po wygranym meczu wielka radość jest naszym udziałem, ale już od wtorku szykujemy się do kolejnego wyzwania. Wyzwania, któremu na imię „KKP Kielce”. Mamy nadzieję, że pogoda w końcu okaże się dla nas łaskawa i po raz pierwszy w tej rundzie uda nam się rozegrać mecz w roli gospodarza” – powiedział Rafał Sobolewski trener Victorii Pińczów.

Mecz z Kobiecy KP Kielce odbędzie się w sobotę, 29 kwietnia o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskim w Pińczowie. Serdecznie zapraszamy do kibicowania. Wstęp wolny.

Jedna odpowiedź do “Cenna Victoria Victorii Pińczów”