“Narty Ojca Świętego” TCF jeszcze raz w Pińczowie – charytatywnie

0 komentarzy

Michał Pasternak zdemolował swojego rywala

21 maja 2017 | NiL. redakcja, pinczow.com | Wyświetleń: 1 991

114 sekund potrzebował Michał Pasternak (12-2) by odnieść swoje dwunaste zwycięstwo w zawodowej karierze MMA.  Podczas organizowanej w Ciechanowie 73. Gali PL MMA, Michał nie dał najmniejszych szans Sylwestrowi Borysowi (9-5). Klubowy kolega Mameda Chalidowa od początku walki zmuszony był przejść do defensywy. Wytrzymał niecałe dwie minuty z pińczowskim fighterem.

Już w 20 sekundzie walki, Michał Pasternak obalił Sylwestra Borysa i już do końca pojedynku nie pozwolił mu wyjść z parterowej pozycji, zasypując go  gradem mocnych ciosów i łokci. Sędzia ringowy Piotr Michalak w pierwszej minucie i 54 sekundzie walki dla bezpieczeństwa Borysa musiał przerwać pojedynek, ponieważ przeciwnik Michała był bezradny na jego dominację w oktagonie.

Po walce popularny “Pasta” zapowiedział powrót do największej azjatyckiej federacji MMA One Championship, dla której walczy na co dzień. Choć pińczowianin nie ukrywał również, że chciałby znów stanąć w oktagonie dla polskiej publiczności. Może ponownie w Pińczowie?

12 odpowiedzi na “Michał Pasternak zdemolował swojego rywala”

1. Biegnę, ale dokąd? "BAD" pisze:

Brawo!!!

2. znawca pisze:

czy w mma mozna zadawac ciosy w tył głowy w potylice?

3. Bubus pisze:

Gratulacje!!!

4. All pisze:

Z dedykacja dla wszystkich niedowiarkow którzy go juz skreślili po przegranych w ONE FC.