Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Wieczór z bardami – zaproszenie

0 komentarzy

Happysad, Cree, Piękni i Młodzi – gwiazdami Dni Ponidzia 2017

11 czerwca 2017 | NiL. redakcja, pinczow.com, za psck.pl | Wyświetleń: 1 457

Długo oczekiwane święto miasta Pińczowa i całego regionu zbliża się wielkim krokami. Już za niecałe dwa tygodnie na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędą się Dni Ponidzia. Tegoroczną gwiazdą wieczoru będzie zespół happysad. Przed nim imprezę rozkręci w rytmie blues, znany z występów przed pińczowską publicznością zespół CREE wraz z jego liderem Sebastianem Riedelem. „Wisienką na torcie” Dni Ponidzia 2017 będzie koncert niekwestionowanej gwiazdy muzyki Disco Polo zespołu Piękni i Młodzi.

W tym roku Święto Miasta wraca do starej, czerwcowej daty. Tegoroczne Dni Ponidzia rozpoczną się 23 czerwca w amfiteatrze OSiR, kolejne dwa dni wydarzenia odbędą się na dużej scenie na stadionie OSiR.  Impreza, która na stałe wpisała się kalendarz wydarzeń kulturalnych w naszym mieście co roku nad pińczowski zalew przyciąga tysiące gości z całej Polski. Nie inaczej będzie i tym razem. Organizatorzy tegorocznych Dni Ponidzia zapewniają mnóstwo atrakcji. Będą koncerty oraz sportowe wydarzenia towarzyszące. Występy artystyczne dadzą dzieci działające przy PSCK , odbędzie się także przegląd zespołów i kapel weselnych. Klub wodny Kon-Tiki zapewni atrakcje na wodzie w tym m.in. rejs kuźnią wodną.

Niewątpliwie największym wydarzeniem czerwcowych dni naszego miasta będzie koncert kulowego zespołu rodem ze Skarżyska Kamiennej – happysad. Znany z takich utworów jak Zanim Pójdę, Długa Droga W Dół, Odpocznijmy i innych hitów wystąpi na pińczowskiej scenie w sobotę, 24 czerwca o godzinie 22:00. Tuż przed nimi publiczność rozgrzeje znany z występu w Pińczowie, grający muzykę z gatunku blues rock – zespół CREE, którego liderem i głównym wokalistą jest Sebastian Riedel, syn Ryszard Riedla – legendarnego członka zespołu Dżem. Na zakończenie Dni Ponidzia, w niedzielę na głównej scenie, swoje największe hity zaśpiewa zespół Piękni i Młodzi, który mimo krótkiego stażu na polskiej scenie rozrywkowej ma na swoim koncie wiele przebojów, które zna i śpiewa cała Polska.

Podczas Dni Ponidzia prowadzona będzie również zbiórka plastikowych nakrętek związana z akcją charytatywną na rzecz chorej Oliwki. Jeśli macie w domu niepotrzebne nakrętki to weźcie je ze sobą, w zamian dzieciaki będą miały malowane buźki i przygotowane dodatkowe animacje. Nie zabraknie również imprez towarzyszących. W sobotnie popołudnie, na stadionie miejskim odbędzie się II edycja zawodów rowerkowych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów. Także w sobotę Pińczów będzie gospodarzem Mistrzostw Polski Cross Country organizowanych pod patronatem Polskiego Związku Motoryzacji. Na Garbie Pińczowskim rozegrana zostanie V i VI runda Mistrzostw Polski, w której weźmie udział kilkuset zawodników z całej Polski. To wszystko i wiele więcej czaka na wszystkich tych, którzy zawitają nad pińczowski zalew w ostatni weekend czerwca. Gorąco zapraszamy. Patronat medialny nad Dniami Ponidzia  tradycyjnie objęła redakcja pinczow.com.


Reklama

18 odpowiedzi na “Happysad, Cree, Piękni i Młodzi – gwiazdami Dni Ponidzia 2017”

 1. Pytanie jak zwykle napisał(a):

  A o pińczowskich zespołach jak zwykle zapominacie !!!!!!
  Dlatego lepiej jest w Busku czy Jędrzejowie, bo u nas jak zwykle sami deski dobijamy do coraz większej dziury. Do zobaczenia w powiecie Busko Zdrój.

 2. Kasia napisał(a):

  Super!

 3. OLO napisał(a):

  Superowo

 4. fanzenek napisał(a):

  Zenka zaprosic było i byłoby idealne

 5. Zz napisał(a):

  Pinczowskie zespoły też będą a info jest niepełne

 6. :-) napisał(a):

  Zenek do skansenów nie jeździ…

 7. Dr Ale napisał(a):

  Napiszcie lepiej o wczorajszej gali w Koperni, ile ludzi było i ile to kosztowało .

 8. fanszenka napisał(a):

  Zaplaca to przyjedzie ale gdzie tam nikt nie slucha „oficjalnie” disco polo a jakby byl to bylyby tlumy ale nikt sie nie przyznan do slucha zenka

 9. Prawda napisał(a):

  popieram ,,fanszerka” 🙂

 10. do dr. Ale napisał(a):

  Masz rację zupełnie i wyczucie, coś to dziwnie chyba wypadła ta kampania wyborcza na łąkach Pana B….na stronach E.Ch. tłumów nie widać poza funkcjonariuszami magistratu i i innych „poddanych”…również ciekawe jest to ile za to „przedstawienie” zapłacił podatnik rękoma Pana B….

 11. bb napisał(a):

  Tutaj widać ile narodu było 🙂
  https://www.youtube.com/watch?v=FDuvNw7JncI

 12. Gazo napisał(a):

  Gdzie te kamerki onlayn burmistrzu takie obiecanki to do koperni do plachty

 13. Gazo napisał(a):

  Nagrody jak zwykle , zal
  , co roku to samo i sie pasa a 5 zl gdzie po koperni lata

 14. bozienna napisał(a):

  chyba cie przyraziło takie imprezy w Pinczowie, nie szkoda wam pieniedzy , zamiast kilka mszów zamówic to wydawanie pieniedzy na wyjców,zamiast jakis konkurs np.Jaka to modlitwa ? itp. to takie głu[posti,a czy nie lepiej przeznaczxyc te pieniadze i zwiekszyc pomoc dla wielodzietnych rodzin,na zapomogi lub jednorazowe wypłaty w kwocie po np. 10000zl jezeli dochod jest nizszy niz 1600 zl na osobe, kto na takie imprezy pójdzie, ? ludzie nie chodzta, zapraszam do naszego pieknego kosciólka, bedzie tez ktos ( usunieto…)

 15. Gazo napisał(a):

  Wlasnie imprez tylko im dac i do koryta

 16. Ol napisał(a):

  Bawiłem się super, impreza ok.

 17. Zenek napisał(a):

  nie martwcie sie bede i bedzie zielono

 18. Adam napisał(a):

  Zenka może ktoś tam słucha. Ale co to ma wspólnego z muzyką?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com