Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Wieczór z bardami – zaproszenie

0 komentarzy

Wizualizacja Pińczowskiego Zespołu Zamkowego

19 czerwca 2017 | red, FB | Wyświetleń: 1 099

Przedstawiamy Państwu kilka próbnych wizualizacji Pińczowskiego Zespołu  Zamkowego  –  1650, których autorem jest  Pan Mateusz Staniszew. 

 

http://mstanisz.website.pl/tmp/zamek/uj4_2017-06-19.jpg

http://mstanisz.website.pl/tmp/zamek/uj2_2017-06-19.jpg

http://mstanisz.website.pl/tmp/zamek/uj1_2017-06-19.jpg

15 odpowiedzi na “Wizualizacja Pińczowskiego Zespołu Zamkowego”

 1. limeryk napisał(a):

  świetna robota

 2. MERCOR napisał(a):

  I tu duże pole do popisu dla gminnych urzędników, żeby znaleźć pracownię która wykona projekt wykonawczy. I przystępować do jego realizacji. W zamku mogliby znaleźć swoją siedzibę wszyscy gminni urzędnicy. Nie trzeba by ich szukać po całym mieście. Tego budynku nie byłby nam w stanie zabrać Jędrzejów jak to zrobi wcześniej czy później z kolejką. Wykorzystanie takiej budowli na siedzibę władz gminy to rozwiązanie bardzo praktyczne i prestiżowe.
  Włodarze Gminy zróbcie w końcu coś niekonwencjonalnego i jednocześnie praktycznego. Zamiast z kamizelki tworzyć palto. (patrz np. remont przychodni, czy ciągłe przeróbki w „ratuszu”

 3. ON napisał(a):

  Gratuluję i podziwiam umiejętności graficzne.

 4. nnn do MERCOR napisał(a):

  czegoś głupszego w życiu nie słyszałam.
  wybudować za pierdyliard zł zamek żeby oddać urzędnikom. cyrk

 5. Zbigniew nowak napisał(a):

  Z Pińczowa winno zrobić się Zdrój a na planie dawnego zamku można byloby zbudować łazienki zdrojowe. Do tego jakiś kompleks kulturalny

 6. Takie Pińczów ma szczęście napisał(a):

  Zamek w niewielkiej części odbudowany z wieżą Donżonem o najgrubszych murach w Polsce i częścią murów stałby już dawno,bo od 2013 roku,jak zaplanowano, gdyby nie Badurak i jego chłopska zapiekłość, by zniszczyć wszystko co robili poprzednicy.Prof. Kajzer i Białkiewicz opracowali koncepcję tzw. parku historycznego na górze Zamkowej. Były zaawansowane strania o fundusze unijne. Niestety Badurak wolał fundować darmowe oczyszczalnie ścieków po wsiach elektoratowi.

 7. Gazo napisał(a):

  Badurak slyszales buraku

 8. ogryzek napisał(a):

  Muzeum przenieść do zamku, pozabierać z Kielc zamkowe wykopaliska, których się dużo nazbierało przez lata, albo hotel+restauracja z widokiem na panoramę.. ehhh marzenia 🙂 musiałby jakiś miliarder się znaleźć i zainwestować

 9. bolo napisał(a):

  Miliarder jest co wykupił pół Pińczowa

 10. Kaja napisał(a):

  Fajny pomysł z zamkiem i kompleksem turystycznym…

 11. Manu Chao napisał(a):

  Mistrz

 12. Sowa z Pińczowa napisał(a):

  Wizualizacja robi wrażenie, ale zastanówcie się nad sensem odbudowy zamku, którego nie ma już w Pińczowie od 1780 roku. Nie lepiej dbać o budynki, które nadal istnieją?

 13. radiotechnik napisał(a):

  Zrekonstruować zamek w formie przedstawionej na wizualizacji p. Staniszewa może tylko prywatny inwestor, gdyż gmina nigdy nie udźwignie takiego wydatku, poza tym tak jak mówi Sowa, trzeba też dbać o resztę gminnej infrastruktury.

 14. murgrabia napisał(a):

  żeby był zamek trzeba hrabiego i parobków, a z tymi drugimi może być ciężko bo udają hrabiów

 15. Kamil napisał(a):

  CZAD!!! Nawet nie wiedzialem ze taki wielki zamek mielismy pod samym nosem, nie pamietam zeby ki ktos cos takiego pokazywal w szkole, dlaczego???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com