Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Wieczór z bardami – zaproszenie

0 komentarzy

Michał Pasternak znów zawalczy dla azjatyckiego giganta

28 czerwca 2017 | NiL. redakcja, pinczow.com, fot: archiwum Michał Pasternak | Wyświetleń: 868

Dobra wiadomość napłynęła do nas z Azji. Michał Pasternak (12-2 MMA, 1-2 ONE) powróci do oktagonu największej azjatyckiej federacji MMA – One Championship. Pińczowian zawalczy w  Chińskim Makau, 5 sierpnia ze specjalistą od BBJ – Brazylijczykiem Leonardo Ataidesem (9-3 MMA, 3-3 ONE). Jak zapowiada nasz fighter, do Państwa Środka jedzie po zwycięstwo.

Sierpniowa walka będzie czwartym pojedynkiem Michała dla azjatyckiego giganta. W dotychczasowych startach w One Championship, „Pasta” wygrał raz, w swoim debiucie pokonując Portugalczyka – Rafaela Silvę przez jednogłośną decyzję sędziowską. W dwóch ostatnich pojedynkach Michał walczył o pasy mistrzowskie One Championship. Jego rywalami byli niekwestionowane gwiazdy azjatyckiej federacji, Roger Gracie oraz aktualny mistrz Aung La N Sang. Obie starcia Polak przegrał. Teraz Michał chce powrócić na drogę po mistrzowski pas. Warunkiem jest zwycięstwo w sierpniu z Brazylijczykiem.

Michał Pasternak do swojej kolejnej walki w  One Championship szykował się już od grudnia 2016. Jednym z etapów przygotowań był ponad miesięczny obóz w Tajlandii, który miał na celu m.in. lepsze przygotowanie kondycyjne w azjatyckim klimacie. W maju br. Michał, za zgodą właścicieli azjatyckiej federacji zawalczył w Polsce na PLMMA 73 w Ciechanowie. Pińczowianin w efektowym stylu pokonał przez techniczny nokaut Sylwestra Borysa. W przyszłym tygodniu Michał leci do Tajlandii by rozpocząć przygotowania do najbliższego pojedynku i by szybciej zaaklimatyzować się w nowym otoczeniu. Taki wyjazd to również koszta i bez wsparcia sponsorów oraz instytucji nie był by możliwy. Do wyjazdu Michała przyczynili się LGK Octagon, siłownia MC GYM, Metalbet, Syju Tattoo, MADMAN SHOP,  Street Autonomy Wear,  Invex Remedies, Klincz Sekcja Sportów Walki z Kielc, Fitshape Polska.

4 odpowiedzi na “Michał Pasternak znów zawalczy dla azjatyckiego giganta”

 1. baka napisał(a):

  Super. Trzymam kciuki. Da chłopak rade

 2. kolo napisał(a):

  pasta fajterze powodzenia.

 3. gosc napisał(a):

  plecy znowu

 4. kaz napisał(a):

  Jedziesz Michaś , niżej pleców niech Cie niedowiarki całują .Powodzenia :))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com