Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Osobowość Roku Gminy Pińczów

29 komentarzy

Święto Pieśni i Muzyki Świętokrzyskiej im. Kazimierza Krawczyka i Stanisława Muchy

7 lipca 2017 | psck, | Wyświetleń: 723

Już po raz siódmy mieszkańcy Pińczowa i całego Ponidzia będą mogli uczestniczyć w Święcie Pieśni i Muzyki Świętokrzyskiej im. Kazimierza Krawczyka i Stanisława Muchy, tym razem zorganizowanym w Pińczowie.

Wystąpi 11 kapel ludowych, wśród nich znane gwiazdy regionu, a impreza prowadzona będzie przez Wojciecha Jurewicza i Adama Ochwanowskiego. Jak przystało na święto muzyki ludowej, nie zabraknie zabawy tanecznej. Organizatorzy zadbali również o  atrakcje dla dzieci oraz pełny wyszynk dla dorosłych. Na święto zapraszają: Adam Jarubas ? Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Włodzimierz Badurak ? Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów, Ośrodek Kulturalno-Historyczny BELDONEK ? Pałac Wielopolskich w Chrobrzu oraz Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury. Serdecznie zapraszamy 16 lipca o godz. 14:30 do Amfiteatru OSiR w Pińczowie, gdzie na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!

2 odpowiedzi na “Święto Pieśni i Muzyki Świętokrzyskiej im. Kazimierza Krawczyka i Stanisława Muchy”

  1. pinczowiak napisał(a):

    kapela ponidzie the best

  2. SYMPATYK BOGUCANEK napisał(a):

    Zapomniano umieścić „najważniejszy” zespół „Bogucanki”. Chyba boją się konkurencji – „Korytniczanek”. Korytniczanki z sympatyczną Małgorzatą górą. Brawo !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com