Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Osobowość Roku Gminy Pińczów

29 komentarzy

Wakacje z kulturą 2017

15 lipca 2017 | psck, pinczow.com | Wyświetleń: 427

Przez cały okres wakacyjny trwa w Pińczowie akcja „Wakacje z kulturą 2017” realizowana wspólnie przez Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczną.

Lipiec upływa pod znakiem sztuki i zabaw ruchowych oraz gier zmuszających do myślenia. W ciągu dwóch pierwszych tygodni dzieci i młodzież miały możliwość grania w gry planszowe (blok „Gry bez prądu”), Scrabble, ale również zadbania o tężyznę fizyczną w trakcie zajęć „Gimnastyka dla smyka” (ćwiczenia gimnastyczne w rytm muzyki pod kierunkiem pani instruktor) i  „Ruch to zdrowie” (energiczny spacer po urokliwych zakątkach Pińczowa).

Druga połowa lipca to kontynuacja zajęć plastycznych i ruchowych oraz gier, a także wycieczka i detektywistyczne przeżycia w trakcie zajęć z policjantami z Komendy Powiatowej Policji
w Pińczowie ? „Małe laboratorium kryminalistyczne”. W tym samym czasie w bibliotece można poczuć się jak księżniczka, król, rycerz, czy? Smok. Wszystkie zabawy okraszone są głośnym czytaniem książek.

Sierpień zapowiada się równie emocjonująco. Oprócz wspomnianych wyżej atrakcji pojawią się nowe, w trakcie których będzie można zgłębiać świat nauki poprzez zabawę, uczestniczyć
w przeprowadzaniu doświadczeń naukowych, a także programowaniu komputerowym. Szczegółowy plan zajęć przewidzianych na sierpień pojawi się na stronie PSCK oraz na plakatach.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie! Więcej informacji i zapisy na zajęcia pod numerem tel. 41 357 24 24.

 

2 odpowiedzi na “Wakacje z kulturą 2017”

  1. V-MAX napisał(a):

    Gratulacje dla PSCK – robicie kawal dobrej roboty 🙂

  2. Gazo napisał(a):

    Dla dzieci dzieki wieslaw 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com