Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Odpalamy zapisy na ” IV Bieg Szlakiem Mięty i Kamienia” 

1 komentarz

Kobieta w Wolnej Przestrzeni

21 lipca 2017 | pinczow.com.pl, | Wyświetleń: 277

Kobieta w Wolnej Przestrzeni.

Świetna Zabawa dla Całych Rodzin

22 lipca od godziny 11.00 do 15.00

Gospodarstwo Rybackie Stawy koło Jędrzejowa. Stawy 2.

Warsztaty zdrowego żywienia z degustacją naturalnych koktajli, ekologiczne zabiegi kosmetyczne, ćwiczenia na świeżym powietrzu, zajęcia motywujące z coachem. To dla Kobiet, a dla Panów i dzieci przygotowaliśmy ścieżkę edukacyjną Ptaki i Ryby, mini zoo i pyszne ryby prosto ze stawów.  Wstęp wolny.

Stawy mają doskonałe warunki do hodowli ryb. W należących do gospodarstwa 22 łowiskach pływają m.in. karp królewski, jesiotr, sandacz, pstrąg, sum, amur, tołpyga czy szczupak. Wszystkie są podstawą oryginalnych dań serwowanych w restauracji, m.in. pasty z wędzonego jesiotra czy pasztetu z karpia. Specjalnością tutejszej kuchni są także ryby wędzone metodą tradycyjną. Stawy to raj dla wędkarzy. Na łowisku sportowym ?No kill? można złapać, a następnie wypuścić karpia ważącego nawet do 20 kg czy 15-kilogramowe jesiotry i amury. Nie trzeba też zabierać ze sobą sprzętu, wszystko, łącznie z łódkami, wypożyczymy na miejscu. Dodatkowo początkujący mogą liczyć na pomoc i radę pracowników gospodarstwa.

Stawy to także idealne miejsce na wypoczynek rodzinny. Na tych, którzy interesują się przyrodą, czekają biegnące wzdłuż stawów dwie ścieżki edukacyjne ?Ptaki?, na której można spotkać kormorany, czaple i bieliki oraz ?Ryby? z informacjami o rzadkich gatunkach, a także specjalne trasy edukacyjne dla szkół, na których właściciele Stawów zaszczepiają w dzieciach miłość do natury i uczą postaw proekologicznych. Właściciele gospodarstwa mają też kury, króliki, kucyka, psy i koty.

Warto do Stawów zaglądać częściej, by trafić na zawody wędkarskie, wziąć udział w warsztatach edukacyjnych i laboratoriach doświadczalnych oraz spotkać się z dietetykiem. W Stawach można też spędzić miłe popołudnie czy weekend. A na tych, którzy nie zechcą zbyt szybko opuścić gospodarstwa, czekają komfortowe pokoje z łazienkami, dostosowane także do potrzeb osób niepełnosprawnych.

www.stawyrybne.com.pl

Jedna odpowiedź do “Kobieta w Wolnej Przestrzeni”

  1. Abc napisał(a):

    Jeżeli Pińczów ma 11 tys mieszkańców, to te 70 osób stanowi jakieś około 0,6 %… Sukces?… Wątpię 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com