Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Wieczór z bardami – zaproszenie

0 komentarzy

Bezpieczne wakacje z pińczowskimi strażakami

18 sierpnia 2017 | kpt. Paweł Obważanek, KP PSP w Pińczowie | Wyświetleń: 424

Pińczowscy strażacy kontynuują działania prewencyjne w ramach akcji „Bezpieczne wakacje 2017”. Tym razem w ramach profilaktyki bezpieczeństwa nasi funkcjonariusze dokonali kontroli na terenach domków letniskowych przy ulicy Pałęki w Pińczowie. Tu  w szczególności sprawdzaliśmy możliwe warunki ewentualnego działania naszych jednostek w sytuacji zagrożenia, w tym warunki ewakuacji osób tam wypoczywających.

Niezwykle ważnym aspektem naszej akcji, było przede wszystkim spotkanie z młodzieżą tam wypoczywającą i jej opiekunami. Obozowicze odwiedzili strażnicę Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pińczowie, gdzie strażacy omówili zasady bezpieczeństwa, w tym zasady alarmowania odpowiednich służb w sytuacji zagrożenia oraz podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy.

Najmłodsi mogli poza tym zapoznać się z pracą strażaka, a pogoda pozwoliła również na „działania” dzieciaków z udziałem prądów gaśniczych.

 

8 odpowiedzi na “Bezpieczne wakacje z pińczowskimi strażakami”

 1. Zniesmaczony Janek z Lembertowa napisał(a):

  super robota. kto taką może załatwić

 2. ;) napisał(a):

  Załatwić to możesz się, w WC

 3. Zniesmaczony Janek z Lembertowa napisał(a):

  nie zrozumiał chłop o co pytam. czyli straźok

 4. ] napisał(a):

  chłop to twój tatuś

 5. Zniesmaczony jak nie wiem co Janek z Lembertowa napisał(a):

  a ja sie pytam poraz kolejny: czy ktoś ( Policja/straż miejscka) zrobi wreszcie porządek z ludźmi typu Mańka i ten zawjany wiecznie Pan z dolnego grodziska , którzy chodzą z psami co wyglądają jak świnie i mają po kilka ton uścisku w ryju bez kagańca,pod wpływem nie wiadomo czego.?????? w biały dzień między ludźmi / dzieciakami itd.
  czy można taką bestje bez kagańca i pod wpływem prowadzić??
  sie pytam

 6. Gibki napisał(a):

  Do ZNIESMACZONEGO pierwsze primo Pan Mańka dla Ciebie po drugie straż miejska w Pińczowie już nie istnieje po trzecie najpierw kaganiec Tobie trzeba założyć to może mniej bzdur będziesz wypisywać później pomyślimy o kagańcu dla GEBUNI

 7. wraca napisał(a):

  karma

 8. Zniesmaczony Janek z Lembertowa napisał(a):

  Gibki – IQ na poziomie szczura

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com