Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Wieczór z bardami – zaproszenie

0 komentarzy

Zakończył się turniej Dzikich Drużyn

19 sierpnia 2017 | NiL. redakcja, pinczow.com | Wyświetleń: 548

W piątkowy wieczór zakończyła się kolejna edycja turnieju piłkarskiego Dzikie Drużyny. Zawody tradycyjnie rozgrywane były na boisku Orlik,  gdzie piłkarze w różnym wieku rywalizowali o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół. Po pięciu dniach rywalizacji zwyciężył zespół Equi Nigri.

 

Dzikie Drużyny to turniej piłkarski który na stałe wpisał się do kalendarza imprez sportowych w naszym mieście i od lat przyciąga na trybuny wielu kibiców. Do tegorocznej edycji zawodów zgłosiło się dziesięć zespołów, które zostały podzielone na trzy grupy. Po bardzo zaciętych i pełnych emocji meczach, po dwie najlepsze drużyny z każdej z grup awansowały do półfinału.

Do najlepszej szóstki turnieju awansowali: Old Boy, Powerhouse, Siniat, Equi Nigri, Orlik Team oraz Dzikie Schaby. W wielkim finale spotkały się trzy drużyny, które systemem meczy każdy z każdym walczyły o upragniony puchar.  W nim najlepsi okazali się piłkarze Equi Nigri, którzy zwyciężyli swoje dwa finałowe mecze, z Powerhouse 2:0 i z drużyną Orlik Team 4:1. W meczu o drugie miejsce Orlik Team pokonał Powerhouse 2:0.

Najlepszym zawodnikiem okrzyknięto Jakuba Mączyńskiego z Equi Nigri, a najlepszym bramkarzem uznano Michała Maciejskiego z drużyny Powerhouse. Organizatorami Turnieju byli Łukasz Biały i Grzegorz Toboła. Zawody sędziował Zdzisław Maj, opiekę medyczną sprawowała Pani Renata Bisikiewicz, a patronat na całą imprezą objął dyrektor Zespołu Szkół w Pińczowie – Mirosław Madej.


reklama.

4 odpowiedzi na “Zakończył się turniej Dzikich Drużyn”

 1. xyz napisał(a):

  szkoda ze organizatorzy nigdzie nie opublikowali żadnej informacji o organizacji takiego turnieju. najwyraźniej informacja poszła ,,pocztą pantoflową” miedzy nimi.

 2. heh napisał(a):

  Pochwała dla fotografa pełen profesionalizm , ZDJECIA BARDZO DOBREJ JAKOSCI hehe
  chyba chłopcy z podstawówki prowadzą ten portal porażka po całej lini ….

 3. oko napisał(a):

  Zdzichu odpuść , nie wypada w Twoim wieku .

 4. xv napisał(a):

  Przy nocnym oświetleniu zdjęcia nie będą wyglądały jak ze studia fotograficznego np. komunijne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com