Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Wieczór z bardami – zaproszenie

0 komentarzy

MłodzieżowykolorowyPińczów

21 sierpnia 2017 | psck, | Wyświetleń: 232

To będzie pełen koloru i pozytywnej energii Młodzieżowy Kolorowy Pińczów. Już 30 sieprnia (środa) zapraszamy na wydarzenie będące zwieńczeniem projektu pod tym samym tytułem realizowanego przez młodzież wspólnie z Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury.

Wydarzenie będzie miało nie tylko rozrywkowy charakter, bo młodzież postanowiła połączyć je z charytatywną akcją na rzecz kolegi Wiktora. To właśnie dla niego zorganizowany zostanie bieg a całkowity dochód z wpisowego otrzyma Wiktor na konieczną rehabilitację. Każdy kto ukończy bieg otrzyma z kolei kolorowy proszek holi do wykorzystania na imprezie.

Od godziny 17:00 na scenie amfiteatru OSiR rozpoczną się prezentacje pińczowskiej młodzieży. Usłyszymy uczestników warsztatów wokalnych, które w najbliższy piątek rozpoczną się w PSCK; na scenie zaprezentują się także młodzi tancerze z kółek działających przy PSCK. Od godziny 18:00 rozpocznie się zabawa, którą poprowadzi DJ Daniel.

Impreza będzie także okazja do zaprezentowania działań młodzieży uczestniczącej w „Doświadczalniku”, który realizowany był od lutego w PSCK.

W imieniu młodzieży oraz partnerów wydarzenia – „Biegnę, ale dokąd”, „5 sów run team Pińczów”, PSCK, Gimnazjum Nr 2 i „Doświadczalnika” wszystkich gorąco zapraszamy.

Razem tworzymy Młodzieżowy Kolorowy Pińczów

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Młodzieżowy kolorowy Pińczów” dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2017.

Jedna odpowiedź do “MłodzieżowykolorowyPińczów”

  1. abc napisał(a):

    Brawo za pomysl. Brawo za realizje!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com