Osobowość Roku Gminy Pińczów

33 komentarze

Victoria remisuje na wyjeździe ze Stalą

18 września 2017 | NiL. redakcja, pinczow.com, Victoria Pińczów | Wyświetleń: 340

Piłkarki Victorii Pińczów zremisowały w Kunowie z miejscową Stalą 1:1 mecz III kolejki III ligi kobiet grupy świętokrzyskiej. Pińczowianki były bliskie wywiezienia z trudnego terenu trzech punktów, lecz zabrakło skutecznego wykończenia wielu sytuacji bramkowych.

Stal Kunów – Victoria Pińczów 1:1 (1:1)
20′ Małgorzata Potocka (sam.), Monika Zakrzewska 25′

Stal:  Wiktoria Naglarska – Iwona Kawalec, Kinga Wolska, Małgorzata Niedźwiecka, Martyna Kaczmarska, Małgorzata Potocka (50 Paulina Jurkowska), Monika Zakrzewska, Monika Gałek, Kinga Bajak, Karolina Gałka, Kinga Jałocha.

Victoria:   Agata Skrzypek – Karina Janusek, Wiktoria Domagała, Anita Kopeć, Wioletta Puchała, Weronika Duda, Elżbieta Gajda, Natalia Sowa (70 Iwona Liberek), Maria Skrzypek.

Pierwszą połowę na boisku zdominowały zawodniczki Victorii, które przez większość pierwszych czterdziestu minut nie schodziły z połowy swoich rywalek. Efektem czego był gol dla pińczowianek w 20. minucie spotkania. W zamieszaniu podbramkowym, piłka po dośrodkowaniu Weroniki Dudy, tak niefortunnie obiła się od Małgorzaty Potockiej, że ta skierowała ją do własnej bramki. Pińczowianki chciały iść za ciosem i podwyższyć jak najszybciej wynik meczu.  Jednak pomimo wielu sytuacji bramkowych to gospodynie strzeliły wyrównującego gola. W 25 minucie Monika Zakrzewska, po indywidualnej akcji minęła kilka zawodniczek Victorii i płaskim strzałem pokonała naszą bramkarkę.

W drugiej połowie, pomimo padającego deszczu, co powodowało coraz bardziej grząską murawę, pińczowianki za wszelką cenę chciały strzelić drugą bramkę tego dnia. Lecz pomimo wielu starań i kilku naprawdę dogodnych sytuacji żadna z podopiecznych Marcina Karpińskiego nie potrafiła znaleźć drogi do bramki Stali. Po 80 minutach mecz zakończył się wynikiem 1:1, co niewątpliwie ucieszyło słabiej dysponowane tego dnia gospodynie.

Po rozegraniu trzech kolejek, pińczowianki z dorobkiem 4 punktów zajmują szóste miejsce w tabeli III ligi kobiet. W następnym meczu, już w najbliższy weekend piłkarki Victorii zmierzą się na własnym boisku z TOPSPiN Prominik. Dokładny termin podamy już wkrótce na łamach naszego serwisu informacyjnego pinczow.com, który jest oficjalnym partnerem Victorii Pińczów.

2 odpowiedzi na “Victoria remisuje na wyjeździe ze Stalą”