Jazz w wielu odsłonach. Zobacz kto zagra na 13. Zaduszkach Jazzowych w Pińczowie

1 komentarz

Victoria zagrała na remis

2 października 2017 | NiL. redakcja, pinczow.com | Wyświetleń: 178

Wynikiem 2:2 zakończył się zaległy mecz IV kolejki III ligi grupy świętokrzyskiej kobiet pomiędzy Victorią Pińczów, a Top-Spin Promnik. Spotkanie o dwóch obliczach mogło podobać się licznie zebranym kibicom, którzy przyszli w sobotnie popołudnie na boisko przy dworcu PKS dopingować pińczowskie piłkarki. Dwie bramki dla Victorii zdobyła kapitan drużyny Wioletta Puchała.

Mecz doskonale ułożył się dla gospodyń tego meczu. Już w 2 minucie Wioletta Puchała pewnym strzałem z rzutu wolnego nie dała żadnych szans bramkarce Prominka. Z minuty na minutę zawodniczki Victorii powiększały swoją przewagę na boisku, stwarzając sobie bardzo dużo sytuacji bramkowych. Jedną z takich sytuacji wykorzystała ponownie Wioletta Puchała, która tuż przed przerwą wykorzystała świetne podanie Marii Skrzypek i pewnie strzelając bramkę do szatni.

Po bardzo słabej pierwszej połowie w wykonaniu gości, drużyna Promnika na drugą część meczu wyszła zupełnie odmieniona. Od pierwszych minut do piłkarki Top – Spinu dyktowały warunki gry na boisku. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy zawodniczki Promnika strzeliły bramkę kontaktową. Bramka jeszcze bardziej uskrzydliła drużynę gości, która coraz bardziej śmielej atakowała bramkę Victorii. Na efekty dobrej gry Top – Spinu nie musieliśmy długo czekać. Po strzale jednej z zawodniczek z Promnika piłka niefortunnie podskoczyła przed bramkarką i pomiędzy nogami wpadła do siatki. Swój błąd golkiperka Victorii Agata Skrzypek naprawiała później kilkukrotnie, ratując swój zespół w 100% sytuacjach przed stratą kolejnej bramki.

Wynik meczu nie uległ jednak zmianie, i po bardzo ciekawym, pełnym emocji meczu Victoria Pińczów zremisowała 2:2 z Top-Spin Promnik. Piłkarki Victorii po czterech kolejkach z dorobkiem pięciu punktów zajmują 3 miejsce w tabeli tracąc do lidera Wisły Nowy Korczyn 5 punktów.