Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Osobowość Roku Gminy Pińczów

9 komentarzy

Motocykliści z Brave Dogs Pińczów mają nową siedzibę

6 października 2017 | NiL. redakcja, pinczow.com, fot: archiwum Brave Dogs Pińczów | Wyświetleń: 584

Działają od ponad dwóch lat, są inicjatorami wielu akcji charytatywnych, inicjatyw, eventów, koncertów, zlotów, promują Ponidzie, pasjonaci jednośladów, tworzący prawdziwą motocyklową rodzinę. Mowa o Pińczowskim Klubie Brave Dogs, który od soboty, 30 września ma nową siedzibę Od teraz mieści się ona przy ulicy 3 i Maja przy POMie. Na uroczystym otwarciu nowej siedziby spotkali się członkowie klubu, zaprzyjaźnieni motocykliści oraz osoby towarzyszące (łącznie blisko 90 osób).

Stworzenie tego miejsca nie byłoby jednak możliwe bez ciężkiej pracy i zaangażowania wielu osób, przyznaje – prezes Klubu Tomasz Bambo Puchała. Niepowtarzalny klimat tworzy wystrój wnętrza nowego Clubhouse. Pod sufitem wiszą zabytkowe motocykle, ściany przyozdobione są w interesujące malunki autorstwa Wojciecha Jurewicza, a westernowe drzwi do kuchni z wyrytą nazwą klubu dodaje całości kolorytu. Nie zabrakło muzycznych akcentów. Sławomir Paradziej, zaprzyjaźniony z członkami klubu muzyk, założyciel Radia TPI zagrał na gitarze dla wszystkich swoje bluesowe kompozycje, covery Jimiego Hendrixa i muzykę country. Towarzyszył mu, grając na harmonijce ustnej jeden z członków Klubu Zbóje z Gór Podhale.

Organizujemy w Pińczowie od 6 lat Motobambownie –  motocyklowy zlot, na który zapraszamy bardzo dużo motocyklistów, teraz w nowej siedzibie będziemy mogli je jeszcze lepiej planować. Miejsce to będzie nam służyć także do wspólnych spotkań z zaprzyjaźnionymi motocyklistami, którzy do naszego miasta od wielu lat przyjeżdżają z najdalszych regionów Polski. W końcu będziemy mogli wspólnie planować akcje charytatywne czy akcje takiej jak „Patrz w lusterka – motocykle są wszędzie” w które od kilku lat się angażujemy – powiedział Tomasz Puchała.

Najbliższe akcje jakie planują członkowie Klubu Brave Dogs Pińczów, to zbiórka pieniędzy na Dom Dziecka w Winiarach i Oddział Onkologii Dziecięcej w Kielcach.

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com