Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Wieczór z bardami – zaproszenie

0 komentarzy

III Meeting bokserski już niebawem w Pińczowie

11 października 2017 | NiL. redakcja, pinczow.com | Wyświetleń: 252

W sobotę, 28 października szykuje się niezła gratka dla kibiców boksu. Już po raz trzeci w naszym mieście odbędzie się Meeting Bokserski o Puchar Burmistrza Miasta Pińczowa. Zawody, tak jak poprzednio organizuje były bokser, obecnie trener – Andrzej Wyrzycki wspólnie z Towarzystwem Sportowym 1946 Nida Pińczów i Urzędem Miejskim w Pińczowie.

III Meeting Bokserski o Puchar Burmistrza Miasta Pińczowa odbędzie się w ostatnią sobotę października w Hali Widowiskowo – Sportowej w Pińczowie. Zapewne tak jak podczas poprzednich edycji meetingu, wszyscy ci którzy zdecydują się wybrać na to wydarzenie, nie będą żałować i narzekać na brak emocji.

Nie są jeszcze znane nazwiska wszystkich zawodników, którzy staną w ringu III Meetingu Bokserskiego, ciągle trwają zapisy ? informacje o zapisach na wydarzeniu organizatora (kliknij TUTAJ). Dla wszystkich uczestników zawodów przewidziane zostały nagrody w postaci medali oraz pucharu dla najlepszego zawodnika i dwa puchary za najbardziej emocjonującą walkę. Walki będą rozstrzygać sędziowie z okręgowego związku bokserskiego z Kielc, a cała impreza będzie zabezpieczona przez ratowników medycznych .

Początek zawodów zaplanowano na godzinę 16:00. Ważenie zawodników rozpocznie się o godzinie 13:00. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w hali widowiskowo ? sportowej w dniu meetingu. Serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com