Serwis Internetowy Miasta Pińczów

VI Otwarty Turniej Tańca – zapisy

0 komentarzy

Wystartowała Pińczowska Liga Firm

19 października 2017 | NiL. redakcja, Fot: PiK, pinczow.com | Wyświetleń: 481

23 bramki padły w pierwszej kolejce VI edycji Pińczowskiej Ligi Firm, która w ostatni piątek zainaugurowała rozgrywki. W pierwszym meczu piłkarze Urzędu Miejskiego w Pińczowie zremisowali 2:2 z zespołem Fundacji Złote Serce. W drugi meczu jeden z faworytów tegorocznej edycji drużyna Siniat przegrała po emocjonującym spotkani 5:3 ze strażakami PSP. W trzecim pojedynku debiutujący w tym rozgrywkach zespół Powerhouse uległ doświadczonemu Rob-Bud 3:1. W ostatnim piątkowym meczu piłkarze pińczowskiego oddziału Poczty Polskiej rozgromili drużynę Białczyk aż 6:1. Dzięki wysokiej wygranej pocztowcy zasiedli na fotelu lidera.

Już jutro, w piątek 20 października, kolejne piłkarskie emocje.  O 17:30 Rob-bud podejmować będzie drużynę Białczyk. Faworytem tego spotkania są ?Budowlańcy?. Tuż po tym meczu na parkiecie pojawią się zespołu Urzędu Miejskiego w Pińczowie oraz siłowni Powerhouse, które jeszcze w IV edycji PLF nie wygrały. Bardzo interesująco zapowiada się mecz Siniat kontra Fundacja Złote Serce. Siniat w składach który znajduje się wielu były ligowców. Na zakończenie piątkowych zmagań Regesta zmierzy się  KPP Straży Pożarnej w Pińczowie.

Komplet wyników, tabele, statystyki, zdjęcia video oraz wiele ciekawostek na stronie organizatora Pińczowskiej Ligi Firm (kliknij TUTAJ)

 

Dodaj komentarz


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com