Serwis Internetowy Miasta Pińczów

VI Otwarty Turniej Tańca – zapisy

0 komentarzy

Projekt “JA w kulTUrze” z teatralnym finałem

9 listopada 2017 | psck, | Wyświetleń: 116

Przedstawienie teatralne “Pociąg do wierszy – przystanek Pińczów” to ostatnie działanie jakie realizowane będzie w ramach projektu “JA w kulTUrze – inicjatywy lokalne 2017”. W przyszły piątek (17 listopada o godz. 17:00) w sali kinowej PSCK  występem dzieci zakończymy realizację projektu Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury “JA w kulTUrze”. Spotkanie będzie także okazją do prezentacji poszczególnych działań i wyróżnienia osób, które z sukcesem  zrealizowały własne, lokalne inicjatywy kulturalne.

Projekt “JA w kulTUrze” realizowany jest od lutego 2017 roku w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury. Jego głównym celem jest wspieranie i animowanie przestrzeni wokół siebie włączając do wspólnego działania mieszkańców i grupy nieformalne. Przy dofinansowaniu z Narodowego Centrum Kultury mieszkańcy mogli przystąpić do konkursu inicjatyw i zrealizować własne, kulturalne pomysły. Łącznie wsparcie otrzymały 3 inicjatywy: “Młodzieżowy kolorowy Pińczów”, “Pociąg do wierszy – przystanek Pińczów” oraz “Świetlica – nasza aktywna strefa działania”.

O tym co działo się w ramach poszczególnych inicjatyw pokażemy w krótkiej prezentacji filmowej na spotkaniu podsumowującym całość projektu. Serdecznie zapraszamy. Piątek (17/11), godz. 17:00 sala kinowa PSCK.

Dodaj komentarz


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com