Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Osobowość Roku Gminy Pińczów

20 komentarzy

Środa ze ścianka wspinaczkową

9 listopada 2017 | pinczow.pl, | Wyświetleń: 331

W każdą środę w godzinach 17:00-20:00 wszystkich zainteresowanych zapraszamy na ściankę wspinaczkowa w hali widowiskowo-sportowej.

10 odpowiedzi na “Środa ze ścianka wspinaczkową”

 1. WTF napisał(a):

  Dlaczego tylko w środę i tylko 3 godziny? Czy pracownicy Hali nie mają uprawnień na esekuracje i w ramach swoich pensji asekurowac? a co jeśli przyjdzie 10 osób to po 20 minut? Ktoś zna odpowiedzi na mojej nurtujące pytania?

 2. niko napisał(a):

  Panowie i Panie administrują obiektem bo do tego mają odpowiednie wykształcenie i doświadczenie, co do asekuracji to asekurują tylko siebie a dostęp do ścianki to ma tylko sprzątaczka.

 3. nikoś napisał(a):

  Za rok ścianka będzie czynna całą dobę aż do wyborów . Asekurował będzie Vicestarosta jak obleci wszystkie sklepy żeby się wyborcom pokazać .

 4. Joe napisał(a):

  Dobrze się pisze można se pojechać może i ma dostęp a ty co cwaniak na internecie idź zapytaj może też wejdziesz. Ludzie przestańcie bo to nudne i głupie zazdrościcie im czegoś to dla was.moze termin też się znajdzie. Zrobić źle nie ma źle.

 5. ja napisał(a):

  Z calym szacunkiem dla pana Jacka ale wg mnie powinni mlodych zatrudniać a nie emerytow (bo taniej. Nawet urzedy unikaja placenia Zusu).

  Fajna inicjatywa, szkoda że tylko w środy ale napewno skorzystam 😃

 6. uczeń z przed kilkudziesięciu lat . napisał(a):

  Znając życie i Powiat Pan Jacek będzie wykonywał to zadanie w czynie społecznym . Szacunek dla Pana Jacka Drozdowskiego .

 7. Historyk napisał(a):

  Czyny spoleczne były za komuny, teraz się nazywa wolontariat, jescze dawniej było niewolnictwo czyli praca bez wynagrodzenia. W XXI wieku gdy wszystko można wyliczyć (komputery) czegoś takiego jak praca bez wynagrodzenia nie powinno mieć miejsca

 8. niko napisał(a):

  Jacek Drozdal OK ale Joe ze OSP co ma WUJA I ROBOTY OD ……powiedzmy w końcu koniec z wiochą w mieście. Pozdrowienia dla rybeńki.

 9. do ucznia napisał(a):

  Hala poszukiwała osoby do asekuracji na umowę zlecenie więc nie jest to praca w czynie społecznym…w czynie społecznym można było asekurować przez najbliższe lata gdy ścianka była praktycznie niedostępna. Poza tym jeżeli jedna instytucja zarabia na pracy drugiego człowieka to ten musi dostać wynagrodzenie za swoją pracę.Gdyby ścianka była darmowa to i Pan Jacek mógłby wtedy asekurować za darmo.

 10. TK napisał(a):

  Czy w ramach swoich obowiązków osoba asekurująca będzie też układać nowe drogi wspinaczkowe, gdy nie będzie chętnych do wspinania?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com