Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Osobowość Roku Gminy Pińczów

20 komentarzy

Świętowali pińczowscy seniorzy

14 listopada 2017 | sejmik.kielce.pl, | Wyświetleń: 371

W niedzielę, 12 listopada w Pińczowie odbył się Gminny Dzień Seniora. Nie zabrakło muzyki oraz słodkiego poczęstunku. W sali teatralnej Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury wspólnie z seniorami świętowali marszałek Adam Jarubas, burmistrz Pińczowa Włodzimierz Badurak oraz Jerzy Pyrek, doradca marszałka do spraw seniorów.

Wydarzenie było wspaniałą okazją do wspólnej integracji, zabawy oraz wspomnień. Frekwencja dopisała, a sala teatralna Samorządowego Centrum Kultury w Pińczowie wypełniła się po brzegi zaproszonymi gośćmi.

Seniorzy mieli okazję obejrzeć występy uczniów Szkoły Podstawowej numer 1 w Pińczowie oraz pobawić się przy muzyce zespołu „Perły z Lamusa” ze Skarżyska-Kamiennej.

4 odpowiedzi na “Świętowali pińczowscy seniorzy”

 1. i to jest działanie napisał(a):

  http://www.tvswietokrzyska.pl/wiadomosci/powiat-jedrzejowski/item/24668-az-11-milionow-na-scalanie.html

  A co robią nasi włodarze w celu inwestycji, dofinansowań jakichkolwiek, czy uzbrojenie działek, scalenie, rozwój infrastruktury turystycznej, ratowanie zabytków, ściągania inwestorów no już cokolwiek….cisza.

  Pan starosta Jędrzejowski powiedział, że my jesteśmy od tego aby poprawiać byt mieszkańców na miarę naszych czasów. Jakże odmienne myślenie.

 2. anonim napisał(a):

  czemu po fakcie są informacje i zdjęcia ?????????????

 3. D napisał(a):

  a kiedy chciales zdjecia przed faktem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com