Serwis Internetowy Miasta Pińczów

“Narty Ojca Świętego” TCF jeszcze raz w Pińczowie – charytatywnie

0 komentarzy

Akcje sprzątania śmieci w gminie Pińczów

20 kwietnia 2021 | pinczow.com.pl, | Wyświetleń: 2 114

Akcje sprzątania śmieci w gminie Pińczów i apel do mieszkańców 

W piątek, 23 kwietnia w Pińczowie odbędzie się akcja sprzątania “PosprzątaMY Wzgórze Zamkowe”. Dołączyć może każdy – zachęcamy serdecznie! W planach są też kolejne inicjatywy. Szczegóły poniżej.

Już 23 kwietnia, uzbrojeni w maseczki, rękawiczki, kalosze i dobry nastrój, wyruszymy na Górę Zamkową aby posprzątać to co inni zapomnieli zabrać ze sobą… Zbiórka wszystkich, którzy chcą wziąć udział w akcji odbędzie się o godzinie 14 na pińczowskiej stacji paliw Lotos przy ulicy Nowowiejskiej (Regesta S.A). Tam podzielimy się na grupy, aby w możliwie najbezpieczniejszy sposób uporządkować wybrane sektory.

Władze gminy Pińczów, na czele z burmistrzem Włodzimierzem Badurakiem i pracownicy urzędu zachęcają wszystkich mieszkańców niezależnie od wieku do włączenia się w tę akcję. Akcja “PosprzątMY Wzgórze Zamkowe” to wspólna inicjatywa Gestów Regesty, Krajobrazów Ponidzia, firmy Janyst.eu Robimy Reklamy (inicjatorzy), Radia TPI, Krewkich Ponidzian oraz Urzędu Miejskiego.

5 odpowiedzi na “Akcje sprzątania śmieci w gminie Pińczów”

 1. Henryk pisze:

  Włodek,przyjdź posprzątać ul.Górną lepiej. Oczywiście, jeśli wiesz gdzie się ZNAJDUJE.SOŁTYSIE

 2. Wieloryb pisze:

  Jestem przeciwko wyręczaniu odpowiednich służb.Trzeba złapać kilku “śmieciarzy” i zmusić ich do posprzątania po sobie, gdy inni będą sprzątać “śmieciarze” będą czekać żeby znowu coś wywalić.

 3. Gość pisze:

  Jak skończonym debilem trzeba być żeby śmiecić po górach i lasach, drogach, ulicach.

 4. czyste miasto pisze:

  ludzie mają dziwne zachowania np. z domków jednorodzinnych wynoszą śmieci do zbiorowej altany między blokami, a przecież z pod domu im śmieci odbierają (może zobowiązali się segregować, a tego się nie chce robić tylko wywala się śmieci byle gdzie)

 5. Janek pisze:

  A gdzie kilka słów o inicjatorze akcji, która zaczęła się od sprzątania garbu pińczowskiego? Ani słowa o p. Sobolewskim – nauczycielu LO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com