Serwis Internetowy Miasta Pińczów

“Narty Ojca Świętego” TCF jeszcze raz w Pińczowie – charytatywnie

0 komentarzy

Premiera spektaklu “Zatrzymany”

2 października 2022 | red, psck/pinczow.com | Wyświetleń: 1 003
Sztuka trzymająca w napięciu do ostatnich scen. Gra aktorska na najwyższym poziomie. I pytania, dużo pytań kotłujących się w głowach widzów także po zakończonym spektaklu. Po raz kolejny potwierdziło się, że do Teatr Ciut Frapujący można chodzić w ciemno! Premiera spektaklu “Zatrzymany” na motywach książki “Brainwash” Johna Wainwrighta w reżyserii Wojciecha Jurewicza przyjęta została owacjami na stojąco, które nie chciały mieć końca.
“Dziękujemy Wam, naszej ukochanej publiczności, to dla Was jesteśmy i Wy dajecie nam nieustającą energię do działania. A to już 21 rok naszej aktywności na teatralnych deskach” – mówił w imieniu Teatru Ciut Frapującego Krzysztof Brociek przed spektaklem. Były podziękowania dla Burmistrza Włodzimierza Baduraka, za patronat i finansową wsparcie TCF; dla sponsorów, partnerów. Specjalne podziękowanie powędrowało do obecnego na premierze Artura Dutkiewicza, który napisał muzykę do spektaklu.
Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami. Każda kolejna premiera to wielkie wydarzenie w kalendarzu kulturalnym Pińczowa i ogrom emocji, które udzielają się nam wszystkim. Gratulujemy Wojciech Jurewicz i dziękujemy, że konsekwentnie, z determinacją i wielką pasją budujesz teatralną publiczność w naszym mieście i zarażasz teatralną pasją kolejne osoby. To wielka rzecz!
A od dziś kolejne spektakle. Nie tylko warto, ale trzeba na nich być!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com