Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Pińczowski Klub “Pięć aSÓW” na Wielkim Boju Planszówkowym w Kielcach!

0 komentarzy

Urlop w pinczow.com

27 sierpnia 2001 | , | Wyświetleń: 960

Pragniemy poinformować wszystkich odwiedzających nasz Serwis, iż w związku z natłokiem pracy poczuliśmy się tak zmęczeni, że zostaliśmy zmuszeni do udzielenia sobie urlopu. Wydaje nam się, że zasłużyliśmy na niego w pełni.
Tak więc strona najprawdopodobniej nie będzie przez pewien czas aktualizowana na bieżąco (codziennie), ale z pewnym opóźnieniem. Przykro nam tylko, że stało się to w tym samym czasie co zmiana serwera i niestety wiele rzeczy może nie działać (jeśli znajdziecie takowe to poinformujcie nas o tym mailem). Jak tylko wrócimy z urlopu weźmiemy się do pracy (a może znajdzie się ktoś do pomocy…) i wszystko naprawimy.
Prosimy więc Was o zrozumienie, cierpliwość i wyrozumiałość. Jak tylko wrócimy z urlopu napewno poinformujemy Was o tym na stronach oraz poprzez nasz Biuletyn. Poza tym już wkrótce słynna ‘kampania wrześniowa’ (czyt. sesja poprawkowa), a że jesteśmy prawdziwymi studentami to i nas to czeka. Jak sami widzicie pracy dużo, czasu mało… Mamy nadzieję, że jak wrócimy to nadal będziemy mogli liczyć na Waszą oglądalność – w końcu to dla Was jest ten Serwis. Pozdrawiamy i życzymy miłego końca wakacji. A na życzenia wakacyjne czekamy pod adresem pinczow@pinczow.com.
Do zobaczenia wkrótce !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com