Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Memoriał im. Krzysztofa Marszalika

0 komentarzy

Wakacyjne wedrówki po Pińczowie (2)

2 sierpnia 2001 | , | Wyświetleń: 774
Prześlij dalej

Gdzie można spotkać dzieci i młodzież, w trakcie wakacji? Co im ofiaruje miasto? Czy może sami organizują swój wolny czas. To kolejny z serii artykułów o tym co można robić w Pińczowie podczas wakacji.
Wędkarze.


Jak co roku można liczyć na Koło PZW w Pińczowie. Zarząd koła PZW zorganizował zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży. Wzięło w nich udział ok.. 100 zawodników. Podczas zawodów organizatorzy zapewnili dla dzieci słodycze. Również każdy z biorących udział w zawodach brał udział w losowaniu upominków. Zabawa była udana, wszak łowiska pińczowskie należą do najlepszych w województwie. Zwycięzców uhonorowano medalami, oraz wartościowymi nagrodami rzeczowymi. Brakowało może bociana Wojtka, którego w dni powszednie można spotkać dostojnie przechadzającego się między rybakami.
Kawiarenki


W nawiązaniu do poprzedniego artykułu o kawiarenkach internetowych dostaliśmy sprostowanie pewnych informacji od właściciela kawiarenki X-NET. Okazało się, że w wakacje w tej kawiarence obowiązuje inny cennik – miła niespodzianka. A oto i zmiany:

Dodaj komentarz


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com