Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Oferta edukacyjna Liceum Ogólnokształcącego 

0 komentarzy

Bilardowy Czwartek w Pińczowie

12 listopada 2001 | , | Wyświetleń: 318

15 Listopada pod patronatem Polskiego Związku Bilardowego odbędzie się I Pińczowski Turniej Bilardowy o Puchar ‚Bilardzisty Ponidzia na 2001 rok’. Nasz Serwis jest jednym z patronów medialnych tejże imprezy, która odbędzie się o godz. 16:00 w Restauracji Tawerna przy ul. Piłsudskiego 8. Warunkiem uczestnictwa w Zawodach jest wpisowe w wysokości 10 złotych, gdzie ważna jest kolejność zgłoszeń (tylko 32 osoby do 14 bm.).
Dla zwycięzcy prócz tytułu najlepszego gracza w regionie organizatorzy przewidzieli: 150 zł, zestaw SIMPLUS, kolację dla 2-óch osób w Tawernie i wiele innych nagród. Osoba, która ostatecznie zajmię drugą lokatę wzbogaci się o 100 zł, zegarek, zasmakuje Pizzę wraz z osobą towarzyszącą w Pizzerii Piwniczka. Przy trzeciej lokacie to 50 zł, portfel i również kolacja w Pizzeri. Każda kobieta biorąca udział w rozgrywkach nie odejdzie bez nagrody.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału również osoby mieszkające poza Pińczowem. Więcej informacji na temat turnieju: w Restauracji Tawerna lub u Organizatora 0 609 518 127.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com