Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Oferta edukacyjna Liceum Ogólnokształcącego 

0 komentarzy

Dzieci Sanhedrynu w natarciu

13 listopada 2001 | , | Wyświetleń: 329

Otrzymaliśmy niedawno informację od grupy teatralnej Dzieci Sanhedrynu o tym, iż zmienił sie dzień i godziny spotkań grupy – obecnie jest to sobota, godz. 15:00 w siedzibie PSCK (dzięki uprzejmości pani dyrektor).
Grupa sama opisuję się w ten sposób: … mamy wiele pomysłów na tworzenie niezapomnianych widowisk, które skłaniają do refleksji nad światem i ludzką egzystencją. „rem tene, verba sequentur” (poznaj temat, słowa nasuną się same) to motto, którym staramy się kierować zarówno w spektaklu jak i w codziennym życiu.”
Należy podziwiać zapał, kreatywność i kulturę tych ludzi, którzy poprzez zaprezentowanie szerszej publiczności swoich emocji, uczuć, pragnień – postanawiają się uzewnętrznić. Obecnie ciężko spotkać taką młodzież. Tym bardziej podpisujemy sie rękami i nogami pod ich działalnością i zawsze mogą liczyć na każdą możliwą pomoc z naszej strony. Będziemy sie starali u nas jak najbardziej ich promować.
Obecnie wiemy również, że przygotowują nowy spektakl pt. „Życie to jest sztuka” (jeden dzień z życia szaraka). Póki co nie wiedzą jeszcze kiedy odbedzie się premiera (napewno nie w tym roku). Ale jak tylko się tego dowiemy od razu Was poinformujemy, a my postaramy się być na imprezie z aparatem, aby uwiecznić tak wspaniałą inicjatywę.
Więcej o grupie: https://www.pinczow.com/kultura/sanhedryn.htm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com