Serwis Internetowy Miasta Pińczów

ZIELONO MI – VII Wojewódzki Festiwal Piosenki – dla Dzieci i Młodzieży z Innymi Potrzebami Edukacyjnymi

0 komentarzy

Trójka na 6

12 grudnia 2001 | , | Wyświetleń: 275

Czy wiecie, że możecie obejrzeć pińczowską uczennicę Gimnazjum nr 2 w Pińczowie na stronach internetowych wydawnictwa PWN? Pewnie zapytacie – a co miałaby ona tam robić.
Może najpierw kilka słów o osobie o której mowa. Otóż jest to Anna Oszmiana, która sama siebie opisuje: „Mam bardzo różnorodne zainteresowania. Dominują w nich przedmioty ścisłe i nauka języka angielskiego. Bardzo ważna jest również dla mnie znajomość języka ojczystego. Dzięki opanowaniu trudnych zasad pisowni polskiej, udało mi się zdobyć I miejsce w „Pińczowskich zmaganiach z ortografią” organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną. Zdobywanie nowych umiejętności daje mi dużą satysfakcję. Dzięki staraniom moich rodziców, w poszerzaniu swojego zasobu wiedzy mogę korzystać z internetu i innych multimedialnych źródeł informacji.„.
A na stronach PWN można obejrzeć informację nt. konkursu, w jakim Ania wzięła udział – „Trójka na szóstkę” – teleturniej prowadzony przez Janusza Weissa. Teraz możecie oddać głos na naszą mieszkankę w konkursie na najsympatyczniejszą uczennicę. Muszę napisać, że w trakcie pisania newsa Ania miała zdecydowaną przewagę nad pozostałymi uczestniczkami.
Jak napisała nam pani dyrektor Gimnazjum: „Ania przebrnęła przez eliminacje w Kielcach i Krakowie. III etap to było nagranie w Krakowie. Ania występowała w TV w minioną sobotę w programie 3 TV Kraków. Zajęła III miejsce za zawodniczkami z Wrocławia i Łodzi. Muszę dodać, że są to uczennice klas III a Ania jest z klasy II. Więc przebrnięcie przez dwa etapy jest napewno już dużym sukcesem.
Strona na której możecie obejrzeć Anię i zagłosować na nią to: http://3na6.pwn.pl/gracze.php?gr=630334


W ostatniej chwili otrzymalismy też wiadomość z Gimnazjum nr 2:


W poniedziałek zorganizowany jest wyjazd do Warszawy grupą 40 osób na nagranie teleturnieju „Na maksa”. Program jest emitowany w niedzielę o godz. 10 rano w programie 2. Nagranie będzie na Woronicza w Warszawie. W programie występują dwie trzyosobowe drużyny z klas III gimnazjum lub liceum. Pytania są z różnych dziedzin. Dwa ostatnie są skierowane do publiczności. Zawsze jest jakiś gość programu. Proszę trzymać za nas kciuki. O emisji programu poinformujemy po powrocie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com