Serwis Internetowy Miasta Pińczów

„Goła baba” w wykonaniu Joanny Szczepkowskiej

0 komentarzy

Mikołajkowy Turniej w Piłce Siatkowej dziewcząt i Chłopców

5 grudnia 2012 | , | Wyświetleń: 342

Mikołajkowy Turniej w Piłce Siatkowej dziewcząt i Chłopców, XXXIV LO Warszawa 29.11-2.12.2012


Na zaproszenie XXXIV Liceum Ogólnokształcącego im. Miguela de Cervantes w Warszawie w dniach 29.11-2.12.2012 reprezentacja dziewcząt i chłopców Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Pińczowie kolejny 7 raz uczestniczyła w  Mikołajkowym Turnieju w Piłce Siatkowej dziewcząt i Chłopców. Inicjatorem i organizatorem Turnieju, pobytu naszych uczniów w Cervantesie był prof. Maciej Kołodziejczyk, wychowanek LO Pińczów.


Dzięki Panu profesorowi młodzież naszej szkoły miała możliwość nie tylko udziału w turnieju, w którym startują zespoły z różnych warszawskich liceów. Pobyt naszych reprezentacji związany był nie tylko z zawodami. Połączony był również ze zwiedzaniem stolicy. Wyjazd na Turniej miał miejsce 29 listopada. W szkole prof. Maciej Kołodziejczyk  przyjął nas bardzo serdecznie. Następnego dnia zwiedzaliśmy Warszawę m. in Łazienki, Stare Miasto.


W Centrum Olimpijskiego im. Jana Pawła II w którym mieści się Polski Komitet Olimpijski zwiedzaliśmy Muzeum Sportu i Turystyki. W godzinach popołudniowych byliśmy na Wojskowych i Starych Powązkach oddając cześć wielu zasłużonym dla Ojczyzny Polakom, w tym  sportowcom,  trenerom, artystom, a także wychowankom naszej szkoły.  W sobotę 1 grudnia wzięliśmy udział w Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej. Tak dziewczęta jak i chłopcy grali systemem „każdy z każdym”. Reprezentacja dziewcząt zajęła IV miejsce, a chłopców III miejsce.


Najlepszymi zawodnikami Turnieju wybrani zostali Barbara Fiuk i Bartosz Kular z Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Pińczów. Zespoły otrzymały puchary, dyplomy w tym chłopcy  brązowe medale. Najlepszym trenerem został wybrany Krzysztof Marszalik z Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Pińczów.


Turniejowi towarzyszyła bardzo miła atmosfera. W niedzielę 2 grudnia w godzinach porannych wracaliśmy do domu.

Dodaj komentarz


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com