Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Koncert Muzyki Patriotycznej – zaproszenie

0 komentarzy

Rodzinne projektowanie ozdób świątecznych

9 grudnia 2012 | , | Wyświetleń: 405

Wyjątkowo udane okazały się otwarte warsztaty projektowania ozdób Bożonarodzeniowych, jakie zorganizowało w sobotnie popołudnie Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury. Spod pędzli i nożyczek młodych artystów wyszły niepowtarzalne dekoracje świąteczne, które będą piękną ozdobą ich domów na zbliżające się święta.


Kolorowe wycinanki, kartki, ręcznie malowane bombki, szydełkowe aniołki, tradycyjne, ludowe ozdoby wykonywane ze słomy i bibuły oraz pachnące pomarańcze zdobione goździkami. Jednym słowem wszystko to co charakterystyczne dla świąt, ale wyjątkowe bo robione, zamiast kupowane w sklepie. O tym jaka jest wartość tak przygotowanych ozdób świadczyły miny ich autorów – najmłodszych. Dzieci nie tylko chętnie malowały i wycinały, ale i włączyły do wspólnej pracy swoich rodziców.


Z zaproszenia do udziału w warsztatach skorzystało kilkadziesiąt osób. Równocześnie można było nabyć piękne ozdoby od amatorów rękodzieła i kwiaciarni “Kwiatowa kraina”.


W świąteczny klimat wszystkich uczestników wprowadzali wychowankowie studia piosenki działającego przy PSCK. Dla nikogo nie zabrakło gorącej czekolady, którą ufundował Club Piwnica pod Belwederem.


Będą dodane 3 galerie. Na pinczow.com (już działa), na przegladponidzia.pl i na stronie psck.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com