Serwis Internetowy Miasta Pińczów

“Narty Ojca Świętego” TCF jeszcze raz w Pińczowie – charytatywnie

0 komentarzy

Piłkarze z FA Pińczów awansowali do finałów Mistrzostw Polski!

27 maja 2014 | , | Wyświetleń: 654

Piłkarze z rocznika 2004 Football Academy Pińczów awansowali do turnieju finałowego Mistrzostw Polski FA, które odbędą się 21-22 czerwca w Opolu. Weźmie w nich udział 8 najlepszych zespołów, które zostały wyłonione we wcześniejszych kilkuetapowych eliminacjach.

Nasi piłkarze zakwalifikowali się do finału dzięki dobremu występowi w finałach Makroregionalnych, które odbyły się w Busku – Zdroju w miniona sobotę.

– W finałach makroregionalnych, w wyniku wcześniejszych eliminacji zagrały 4 ekipy: z Buska – Zdroju, Wojnicza, Dąbrowy tarnowskiej i Pińczowa. Pierwszy mecz naszych podopiecznych był nieco nerwowy. Wyszli troszkę przestraszeni i musieli uznać wyższość rywali. Jednak w kolejnych dwóch spotkaniach pokazali klasę, zagrali na swoim normalnym poziomie i pewnie wygrali te mecze. – powiedział menager FA Pińczów Seweryn Sosień.

Najlepszym strzelcem finałów został z 6 bramkami Kacper Kwiecień. Skład naszego zespołu: Kamil Gręda, Jakub Jończyk, Seweryn Noga, Jakub Przybysławski, Krzysztof Rajtar, Patryk Włodarczyk, Antoni Kita, Kacper Kwiecień, Szymon Sobczyk, Filip Domagała, Jakub Kuzon, Bartosz Szczepka. Trener Marcin Karpiński.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com