Serwis Internetowy Miasta Pińczów

„Goła baba” w wykonaniu Joanny Szczepkowskiej

0 komentarzy

Dla Stasia

1 lutego 2015 | , | Wyświetleń: 557

7 lutego organizatorzy zapraszają wszystkich od godziny 17 na koncert charytatywny „Dla Stasia”.


Poza artystami podanymi na plakacie wystąpi m.in Kielecki Teatr Tańca. Imprezy towarzyszące też zapowiadają się ciekawie: wystawa zabytkowych motocykli chłopaków z Wolnej Grupy Motocyklowej, taktyczny namiot a w nim strzelnice z broni pneumatycznej.


Jako że cały koncert chcemy skierować do całych rodzin nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych:
malowanie twarzy, trampolina, gumowa żyrafa czy ścianka wspinaczkowa.
Punktem kulminacyjnym koncertu będzie występ Magdy Paradziej z zespołem Dreamers o godzinie 20:00 ale przed nią nastąpi licytacja przedmiotów zebranych na aukcje charytatywną.


Każdy znajdzie coś dla siebie: gadżety sportowe: będziemy mieli niespodzianki z klubu Vive Tauron Kielce, koszulkę Legii Warszawa piłkarza Marka Saganowskiego przekazał nam zawodnik KSW Łukasz „Juras” Jurkowski https://www.youtube.com/watch?v=z90Kdl0xRXU Co ciekawe chęć kupienia koszulki okazał już pińczowski legionista z UK i cena wywoławcza zacznie się od 1.000zł.


Ze sportowych gadżetów znajdziemy jeszcze autografy znanych sportowców (m.in. Kamila Stocha, na kalendarzu Madmana podpisali się zawodnicy UFC,KSW, ONE FC), obrazy, rzeźby, kilkudniowa wycieczka, tusz do rzęs przyozdabiany kryształkami Swarovskiego, pióro euro posłanki Danuty Huebner i wiele, wiele innych przedmiotów które cały czas do nas przychodzą.
Pińczów się zjednoczył w myśl hasła przewodniego naszej imprezy: WARTO POMAGAĆ więc widzimy się 7 lutego!


Dodaj komentarz


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com