Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Portal internetowy pinczow.com zachowuje apolityczność, pozostając niezależnym od wszelkich ugrupowań politycznych oraz nie manifestując żadnych sympatii wobec nich. Na naszym portalu mogą reklamować się wszystkie ugrupowania polityczne - w tej sprawie skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@pinczow.com

“Narty Ojca Świętego” premiera Teatru Ciut Frapującego

0 komentarzy

Cyrk Zalewski – wygraj zaproszenie do cyrku

21 lipca 2015 | , | Wyświetleń: 2 511

W Pińczowie gościmy 23.07 przy ulicy Armii Krajowej (na targowisku). Zagramy jedno przedstawienie o godzinie 17:00


Cyrk Zalewski powstał w 1993 roku z inicjatywy Stanisława i Ewy Zalewskich. Przez ponad 20 lat działalności stał się jednym z najbardziej rozpoznawanych cyrków w Polsce. Każdego roku cyrkowcy w trakcie swojej trasy artystycznej odwiedzają ponad 200 miast w kraju. 
Widowisko zapierające dech w piersiach, zachwyci nawet najbardziej wymagającego widza! W tym sezonie na arenie cyrku wystąpią dla Państwa artyści z Polski, Czech Meksyku i Afryki. W programie między innymi: Grupa akrobatyczną z Ghany, Żongler, konkurs jazdy konnej, laserman, clown Mirco, oraz: WIELBŁĄDY, KONIE, KOZY, 6 BIAŁYCH LWÓW.


KONKURS:


Mamy do rozdania 3 podwójne zaproszenia (bilet wejściówka upoważnia do wejścia na spektakl jedną osobę dorosłą plus dziecko do lat dziesięciu). Bilety wejściówki będą do odebrania dla zwycięzców w dniu spektaklu w kasie cyrkowej od godziny 12:00, należy okazać dowód osobisty. Aby wziąć udział w losowaniu zaproszeń wystarczy polubić ten post na naszym profilu na Facebook. Listę zwycięzców podamy jutro o 12:00.


 


Mamy do rozdania 3 podwójne zaproszenia do Cyrku Zalewski który gości w Pińczowie w czwartek 23.07 przy ulicy Armii…

Posted by pinczow.com on 21 lipca 2015

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com