Serwis Internetowy Miasta Pińczów

“Trenuj z Nidą Pińczów”

0 komentarzy

Trwają wakacje z kulturą

13 lipca 2015 | , | Wyświetleń: 691

Cykl „Na sygnale” – czyli wizyty w pińczowskich służbach ratowniczych i policji, pokaz malowania sprayem, słodkie warsztaty ozdabiania pierników, gry bez prądu czyli tradycyjne planszówki oraz wykonywanie koszulek metodą tie-dye … oto niektóre z atrakcji jakie czekają na chętnych w ciągu dwóch najbliższych tygodni w ramach wakacyjnego programu PSCK.


Na jutro zaplanowaliśmy pokaz spray artu w wykonaniu Marcina Sarny, w środę o godzinie 11:00 zapraszamy na wykonywanie kolorowych koszulek metodą tie-dye (chętnych zapraszamy z białymi t-shirtami, liczba miejsc ograniczona). W środę i czwartek wybierzemy się także do pińczowskich służb mundurowych – policji (środa, godz. 10:00) i straży pożarnej (czwartek, godz. 10:00), a kolejny poniedziałek (20 lipca, godz. 9:45) do pogotowia ratunkowego.
Osoby zainteresowane rzeźbą mają możliwość uczestnictwa w wakacyjnym plenerze małych form. Pierwsze dzieła już powstają pod okiem artysty – plastyka Andrzeja Kozery. Natomiast amatorów fotografii zapraszamy na plenery fotograficzne (zapisy do grupy fotograficznej w sekretariacie PSCK).


Zapraszamy do śledzenia programu zajęć na stronie www.psck.pl  i uczestnictwa w „coolturalnych wakacjach 2015”.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com