Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Portal internetowy pinczow.com zachowuje apolityczność, pozostając niezależnym od wszelkich ugrupowań politycznych oraz nie manifestując żadnych sympatii wobec nich. Na naszym portalu mogą reklamować się wszystkie ugrupowania polityczne - w tej sprawie skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@pinczow.com

“Narty Ojca Świętego” premiera Teatru Ciut Frapującego

0 komentarzy

Białoruska Fantazja na pińczowskim rynku

27 sierpnia 2015 | , | Wyświetleń: 511

 Oryginalne aranżacje wybranych popularnych polskich piosenek, jak również klasycznych utworów rodzimych i zagranicznych kompozytorów zabrzmią w piątkowe popołudnie na pińczowskim rynku.


28 sierpnia Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza do parku miejskiego na koncert białoruskiego zespołu wokalno-instrumentalnego Fantazja. Członkami zespołu są uczniowie i studenci muzycznych szkół I i II stopnia w Grodnie oraz Akademii Muzycznej w Mińsku. Fantazja jest laureatem międzynarodowych konkursów, prowadzi aktywną działalność artystyczną na Białorusi, Litwie, w Polsce, Niemczech i Włoszech. Na swoich koncertach młodzi muzycy prezentują utwory z repertuaru klasycznego, muzyki ludowej, jak również i współczesnej.


Początek koncertu godzina 17:00. Zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com