Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Portal internetowy pinczow.com zachowuje apolityczność, pozostając niezależnym od wszelkich ugrupowań politycznych oraz nie manifestując żadnych sympatii wobec nich. Na naszym portalu mogą reklamować się wszystkie ugrupowania polityczne - w tej sprawie skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@pinczow.com

“Narty Ojca Świętego” premiera Teatru Ciut Frapującego

0 komentarzy

Warto pomagać, a dane dobro zawsze wróci

4 sierpnia 2015 | , | Wyświetleń: 462

29 sierpnia, w ostatnią sobotę wakacji odbędzie się Zakończenie Lata w Pińczowie – koncert charytatywny dla Olafka Adamskiego.


Impreza pomoże nam zebrać środki finansowe na rehabilitację małego – czteromiesięcznego Olafka Adamskiego z Pińczowa. Chłopczyk urodził się z miopatią wrodzoną – nieuleczalną chorobą genetyczną powodującą zanik mięśni. Na to nie ma lekarstwa. Jedynym sposobem na poprawę jakości życia Maluszka jest rehabilitacja i jeszcze raz rehabilitacja. Jest to bardzo kosztowne, ale – jak udowodniła medycyna – efektywne i pomocne.


Impreza odbędzie się w pińczowskim amfiteatrze 29 sierpnia. Będą koncerty muzyczne, stoiska kulinarne, atrakcje dla młodszych, starszych i najstarszych oraz licytacja baaardzo atrakcyjnych fantów.


Cały dochód z koncertu zostanie przeznaczony dla Olafka. Na scenie zagrają artyści z PSCK ale cały czas szukamy zespołów które wystąpią dla ns tego dnia. Dogrywamy szczegóły i niebawem więcej informacji.” Warto pomagać, a dane dobro zawsze wróci”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com